Cinematrix

Tak tohle bylo slabý jak průdušky astmatika. Bylo vidět, že scénář a režii dělala ženská, která jako největší tragédii života považuje to, když jí někdo uteče ze svatby. Neuvědomuje si však to, že spousta chlapů zase považuje za největší tragédii svého života právě tu svatbu. No nic, naštěstí se vůbec nejednalo o hudební film, protože těch pár unylých tónů na kytaru, kterou ten uprchlík ze svadby ve filmu vypotil, taky stálo za prd. No, a to je asi tak všecko. ()

bourec

No,je to taková slaďárna,alebudiž.Na film mě nasměrovala J.Rothe a film Všechno nejhorší,protože fakt je ,že vypadá skvěle.Jinak bych ten film přešel jak hovno na trávníku.Dá se to bez újmy,jenom hlavní roličku jejího protějšku bych dal někomu víc s charismatem.Tohle byl nevýraznej týpek.Jinak v poho.60%. ()

Aljak

Atmosféra presne ako pri Sparksových filmoch, akurát tu chýbal nejaký dramatickejší zlom, na ktorom by stála pointa celého príbehu. Prakticky neviem, čo by som v tomto filme vlastne vyzdvihol - postavy bez charizmy, dialógy biedne, piesne priemerné, scenár plný klišé a dramatické zlomy takmer žiadne. Napriek tomu sa na to dalo pozerať a dať tomu hodnotenie Odpad by bolo dosť nefér. Každopádne, na priemer tohto romanticko-dramatického žánru sa to ani len nechytalo. Mimochodom, tamten alibistický argument, ktorým to sa na konci Liam "ospravedlnil" za ten útek, to bolo ešte horšie ako typické klišé výhovorky (Si pre mňa príliš dobrá, Nezaslúžim si ťa, a podobne). Žasnem... ()

JohnCZ

Zlomené srdce? Check. Kostel? Check. Jižanský akcent? Check. Zidealizované maloměsto plné milujících lidí? Check. Country songy? Check. Přechytralě děcko? Check. Je to občas fakt hroznej kýč, opravdu jak kdyby se Hallmark spojil s Nicolasem Sparksem a ani přehnaně melodramatické herecké výkony to moc nezlepšují, ale v době všech těch moderních Tik Tok romanťáren z Netflixu je tahle ryze konzervativní romantika odpojená od veškerých současných vlivů celkem příjemně svěží. Ústřední pár je na oko fakt hezký a má nakonec celkem i chemii, ale jak Alex Roe, tak Jessica Rothe mi přišli herecky spíše slabší. Alexovi chybí komplexnější charisma a Jessica má v tomto filmu vyloženě jen dvě herecké polohy - ubrečenou a naivně zamilovaně zasněnou. Hudba fajne a klidně jí mohlo být více. ()

silentname

Áno, je to plné klišé, áno neponúka to dokopy žiadnu veľkú dávku originality a je to doslova romantický film na zabitie času. Ale keď to človek od toho čaká, dokáže byť reálne z toho aj nejako výrazne sklamaný? To už nechám na vás, no za seba hovorím, že som za to jedno pozretie aspoň trošku vďačný. Hudba vo filme sa mi celkom páčila a tempo filmu bolo celkom okey. Plus mám pocit, že Alex Roe a Jessica Rothe majú celkom schopnú chémiu a dáva to filmu trošku lepší nádych. Malá holka, ktorá hrá Billy je podľa mňa skvelá a má pár dobrých hlášok. A celkom pochválim aj Johna Benjamina Hickeyho, ktorý hrá Liamovho otca. Myslím si, že vedel tú rolu dať správne a príjemne sa mi na to pozeralo. Je ten príbeh neskutočne starý a otrepaný? Áno! Viete presne odhadnúť odkiaľ sa posunieme kam? Úplne dobodky. Ale postavy tomu vedia dať srdce a nejaký charakter, takže v mojich očiach ide o jedno príjemne priemerné romantické zabitie času. S dobrou hudbou. Hodnotenie: C+ ()