Mladá matka Riley North (Jennifer Garner) sa preberá z kómy po brutálnom útoku na jej rodinu, pri ktorom jej zabili manžela a dcéru. Keď vrahov nikto nepotrestá, Riley vezme spravodlivosť do vlastných rúk. Svoju frustráciu a hnev premení v motiváciu, a roky v úkryte trénuje myseľ i telo. Stane sa z nej neporaziteľná pomstiteľka, ktorá uniká polícii, FBI aj losangeleskému podsvetiu. Riley má vlastné poňatie spravodlivosti. A nikto mu neunikne... (TV Markíza)

Figu

Dlouho mi tahle peprmintka ležela doma, tak už přišel čas na to, jí odpečetit a načnout. Slušivý béčko se slušivou Jen, slušivou akcí i slušivou časovou stopou. Jak já ty rádoby akční hrdinky nesnáším, tak tady mě Garner mile překvapila a to hlavně z důvodu toho, že od ní bych to po jejích všelijakejch komediálních či maminovskejch rolích nečekal. Za to hlavně má od Figa body. Jinak samozřejmě žádný velký překvapení se nekoná. Čistej průměr, kterej se brzy vypaří z palice. 55% ()

EvilPhoEniX

Nejslabší Morelův film až je s podivem, že po tří leté pauze přišel s naprosto tuctovým béčkem, které jakoby vypadlo z 90. let. Jennifer Garner je naštěstí sexy a je celý film pěkně nasraná, takže sledovat jí 102 minut vůbec nebolí, po akční stránce však není moc oč stát a příběhově se jede dle zajeté šablony. Nenudil jsem se, ale to je na Morela málo. 60% ()

kenkaku

Dnes jsem v dobrém rozpoložení a tak nebudu hledat mouchy. Na to jak to bylo akční, je film překvapivě nudný (nějak i když se střílí, tak to není poutavé). Jennifer jako mlátička je v pohodě a klidně jí to baštím. Najde se samozřejmě pár momentů., kdy si jeden řekne "jak to sakra udělala" - př. "výzdoba" toho Ruského kola na pouti, ale není to natočené vyloženě hloupě (že by mě film nějak urážel), spíš jen rutinně a bez nadšení. Tím, že ale nemám odpor ho vidět znovu, průměr dát musím, i když do své sbírky bych si ho asi nepřidal. ()

castor

Rozseká drogovou síť, poukáže na korupci v policejním sboru a hlavně se pomstí. Vůbec ne špatná jednohubka, i když si o Pierru Morelovi až na výjimku v podobě 96 hodin nemyslím nic moc dobrého. Banda gaunerů jí sejme rodinu a po úsměvném předběžném líčení ji soudce ještě žene na léčení na psychiatrii. Jennifer Garner ovšem ukáže, že není žádné ořezávátko a vezme (jak to už to tak bývá, když úřady selžou) spravedlnost do vlastních rukou. Celá zápletka je pochopitelně slabá jak kafe ve čtvrté cenové, protože k tragédii dojde na základě toho, že táta od rodiny potřebuje prachy a „jen“ uvažuje o možném vyřešení svých problémů. Jennifer tak po letech toulání po světě, kdy se po ní slehla zem, kouká zasněně na poslední vzpomínku ze společného rodinného focení a připomíná producentům, že nemusí hrát jen v romantických komediích. Samozřejmě surfujeme na vlně absurdnosti, útlá bruneta řeže stokilové chlápky v docela kvalitním akčním podání, ačkoliv nás tvůrci o některé potencionálně zajímavé scény obírají. Jennifer je s ohledem na svůj věk pořád zatraceně sexy, třeba v doupěti gangsterů předvede docela sympatické divočení, jenže například takový závěr je zase svým nábojem a zpracováním o level níž. ()

666Carnage

Pierre Morel natočil další akční snímek ale teď s hlavní herečkou v hlavní roli. A ono to překvapivě funguje, Ano je to otřepané klišé ale dobře se na to koukalo a akční scény jsou dobře natočeny. Jennifer Garner jsem to dost věřil a bavilo mě koukat se na to jak čistí mexický kartel. Film rychle utekl a měl hlavu i patu. Dobrota 60% ()

• Natáčelo se v Los Angeles (Kalifornie, USA). (BMW12)
  • Zbraně použité ve filmu byly pistole Glock 19, Colt 1911 a revolver S&W.38. Dále útočná puška M4, AK 47, MP 5, UZI, MAC 10 a brokovnice UTAS. (K98)
  • Celosvětová premiéra proběhla 28. srpna 2018 v Los Angeles (Kalifornie, USA). (BMW12)