Přátelství Aziraphale a Crowleyho je testováno na maximum, když je jejich nadřízení dohoní. Armageddon začíná vážně, s Antikristovými schopnostmi způsobujícími zmatek po celém světě. (Prime Video)

Necrotongue

Znovu jednoznačně za pět kousků. Tvůrci se evidentně rozhodli udělat radost konkrétně mně (jak na mě ti kujóni přišli?), protože na něco takového jsem dlouho čekal. Tímto se omlouvám Neilu Gaimanovi, kterého jsem kvůli Terrymu Pratchettovi úplně zasklil, což si nezasloužil. ()

Milano33

Tak v tejto epizóde sa tvorcovia odtrhli úplne z reťazou, lebo toto bolo skrátka niečo šialené. Epizóda je  natrieskané hláškami a gegmi, je plná vtipných momentov a groteskných situácií. Najviac ohromí určite Crowley a jeho vycibrená netaktnosť. David Tennant je naprosto boží a dáva do role Crowley naozaj všetko. Jeho Crowley je dokonale slizký, dôvtipný a vynaliezavý a vskutku invenčným spôsobom sa nám predviedol. Cestovanie naprieč telefónnym systémom bolo skutočne vizuálne podmanivé a ten pixelovitý vzhľad bol mimoriadne pôsobivý. Aj Aziraphale mnohokrát pobavil a sám sa dostal do niekoľkých ošemetných situácií. ()

• Na začátku ve scéně, kdy se děti baví o mimozemšťanech, jedno z nich pronese: „Exterminate!“ Což je hláška mimozemšťanů Daleků ze seriálu Pán času (od r. 2005). (Nathaniell)