Rihanna - Bitch Better Have My Money

(hudobný videoklip)
Krátkometrážny / Hudobný
USA, 2015, 7 min

otík odpad!

Naprostá trapárna. Natočit si k písničce vraždící klip, který končí rozkrájením či rozřezáním postižených, je fakt "parádní" nápad. Nejsem žádný znalec videoklipů ani se na ně nedívám, ale jestli tudy se ubírá moderní videoklipová tvorba, tak potěš pánbůh. Jestliže někdo ve své písni propaguje takové násilí, buď není v pořádku nebo je tak originální, až to přehnal. Jak se tohle může někomu líbit? PS: asi to v Americe s těmi hodnotami mají trochu přeházené, když se v takové šílenosti objeví tak známí herci jako Eric Roberts či Mads Mikkelsen ()

dO_od

// Rihanna není žádná herečka a v áčkových produkcích nemá co pohledávat (Battleship) nicméně pokud chce hrát a točit filmy, hudební videoklipy jsou dle všeho tou správnou cestou. Obzvlášť když jsou natočené takhle. Tak se toho drž holka, není to ostuda. ()

corpsy

Sú momenty v živote umelcov, že už nevedia čo od rozkoše. Rihanna sa rozhodla, že jej nasledujúci videoklip bude šokujúci. Nieje. ()

Nikol10

Tak tohle je klip roku. Povedený text i song, Rihanna a Mads rulez!!!! Nejlepší klip popové zpěvačky za hoooodně dlouho dobu! Konečně někdo, kdo se nebojí jít do něčeho kontroverzní, tím nemyslím, že ukazují rozkrok a nebo nahé kozy, to není kontroverzní, tozn., že nemají co jiného nabídnout a Rihanna určitě má, nebude lehké, aby jí popové hvězdičky dostihly! ()

• Videoklip byl natočen v Los Angeles v dubnu 2015, scéna na člunu byla točena v Marina Del Ray. (MonicaPixie)
  • Dne 18. listopadu 2015 videoklip překonal 100 miliónů zhlédnutí na YouTube, což je vůbec první certifikované video, které je omezeno věkem. (MonicaPixie)