Splašené srdce

• Česko Rock My Heart (festivalový názov) (viac)

Odvážná teenagerka se srdeční vadou si vytvoří citové pouto k nezkrotnému hřebci a začne trénovat, aby se jako žokejka amatérka mohla zúčastnit nebezpečného závodu. (Netflix)

Malarkey

Myslel jsem si, že to bude horší, ale Němci mě v tomto případě mile překvapili. Téma ze začátku vypadalo poměrně rozvláčně, ale nakonec film měl v sobě i takovou dobrosrdečnou duši. Dalo se na to koukat, ale chvílemi to byla docela nuda. ()

Destoroyah

SWITCH WEEK 1 /  4) ROCK MY HEART. Už som sa nejak dokopal ku štvrtému filmu tohto vymeneného týždňa. (Minulé recenzie vysvetlia o čo ide.) A musím povedať že to tu skáče, a to doslova. Prvé dva filmy nadpriemerné, tretí priemerný a štvrtý celkom nadpriemerný. Zo začiatku som vôbec nevedel o čo ide pretože sa to tam hnalo len za koncom. Veľa nelogických vecí sa tu stalo, ale to po tridsiatich minútach upadlo a povstala konečne svetlá stránka filmu. Jediné čo musím pochváliť prvým 30. minútam je skvelá hudba a pekné scénky. Zápletka ma prekvapila, napätie na konci určite nechýbalo a musí tu byť aj zopár smutných scénok aby sa nepovedalo. A teraz musím ku koncu dačo vytknúť vzťah medzi Janou a koňom, pretože tam SKORO žiadny nevidím. HODNOTENIE: 6,5/10 ()