Když se malá normandská vesnice ocitne v krizi, rozhodne se starosta pro záchranu udělat cokoliv. Nejlépe formou umění. Pro záběry známého fotografa musí přesvědčit obyvatele, aby se před objektiv postavili nazí... (TV Prima)

RetroMan

Nevím, jestli je film úsměvný. Ale stojí za pozornost, jejíž realitu si pravdu neumím představit v našem světě, resp. městě či vesnici. Pravděpodobně film úsměvný je, ale asi jsem se usmíval (nikoliv smál) nad jinými premisami, zejm. sociologickými. Už jsem asi znaven sledováním filmů a tento k tomu příspěl. Ale možná je vše dáno i tím, že nejsem frankofil. Např. film Holky z kalendáře mi přišel lepší. ()

maceiko

Príjemná francúzska dramedy, ktorej hlavným problémom sú niektore menej zaujímavé bočné linky (a jedna úplne zbytočná - pristahovaná rodinka z Paríža a ich dcéra ako rozprávačka príbehu nemala vo filme miesto). Cluzet ako vždy bezchybný, Toby Jones do úlohy výstredného umelca neskutočne pasuje a ostatní herci hrajú ako vládzu. Francúzi vedia točiť nevlezlé, úprimné a odľahčené komédie a Normandia sa tohto drží vo všetkom. ()

Pahro

Za mě taková lehce nadprůměrná komedie. Je zde velmi pěkné zpracováno prostředí typického venkova západní Francie. Hlavní pojntou je zde vcelku úsměvný koncept veřejné nahoty. Jelikož komedie obecně nejsou úplně můj šálek kávy, hodnotím solidními 55%. ()

PORTER44

Nudná komedie kde toho nic moc komediálního není,vesničtí zemědělci kteří stávkují a pořád se dohadují se starostou a mezi sebou že mají málo a co budou dělat atd prostě nuda. ()