Jeoffrey

Two car by mohlo na někoho působit dojmem sportovního anime, vždyť se tu jezdí na sidecarech a některé momenty, kdy je hlava spolujezdce až u mantinelu chtějí navodit nějaké to sportovní drama, ale není tomu tak. Tohle je spíš taková partnerská poradna pro dívčí závodnice, protože každý z párů, který si přijel na tento ostrov zazávodit má evidentně nějaký ten strašný problém, který bude muset mezi sebou (nebo i za pomoci ostatních závodnic) vyřešit. Samozřejmě jsou jednotlivé páry výrazně odlišné, stejně tak jako jejich problémy a jejich řešení. Bohužel ale nic z toho, co zde vidím, ať jde o ty problémy, nebo styl jejich řešení, mě nedokáží přesvědčit, nebo zaujmout tak, abych chtěl v sledování pokračoval dál. Zkrátka není to pro mě, tohle je spíš pro děvčata, která třeba tápou ve vztahu se svou nejlepší kamarádkou, a které by tu možná mohla najít nějakou inspiraci. Páni zde najdou trochu toho závodění, ale pořád jen tréninkového a spoustu scén z koupele, protože během koupele se asi dá vyřešit každý závažný problém, tedy alespoň ten pánský... A tak končím u 6. dílu tohoto seriálu, který není úplně špatný, jen mě docela míjí a sám se divím, že jsem došel až do půlky. 3,5/10 ()