Osake wa fúfu ni natte kara

• Japonsko お酒は夫婦になってから (viac)

Chisato Mizusawa je odměřená, ale velmi schopná a pohledná asistentka vedoucího v jedné velké společnosti. Tato mladá žena má však jedno velké tajemství, o kterém ví pouze její manžel Sora. Chisato má velmi ráda alkohol, při jeho konzumaci se dokáže vždy naprosto uvolnit a působí pak velmi roztomile. Sora je povoláním barman, a tak dokáže svou manželku vždy dokonale překvapit a potěšit. Osake wa fuufu ni natte kara je komediálním příběhem o ideálním manželském páru, který v každém díle představí přípravu nějakého toho nenáročného (většinou alkoholického) nápoje. (Jeoffrey)

Jeoffrey

Tak a teď už vím, že cesta k ženskému srdci vede přes sklenku něčeho dobrého... Jenom škoda, že v reále nejsou opilé ženy ani zdaleka tak roztomilé jako hlavní hrdinka a pravda, chlapi rozhodně nebývají většinou tak chápaví jako její manžel. Takže bych to vzal jako takovou anime variaci na píseň Michala Tučného "Když si báječnou ženskou vezme bájéčnej chlap" a dovolím tomu mě na pár minut týdně opíjet sladkými představami o tom, jak je pití super...6/10 ()

Terezinka198

Nemohu jinak a musím dát 5*. Chisato si nejde nezamilovat a stejně tak jejího manžela. Od reality to má sice poměrně daleko, ale když tento drobný fakt přehlédnete, máte 13 krátkých dílů s touto dvojicí, která vás zaručeně pobaví. Která žena by nechtěla mít Soru jako manžela? Milujícího, laskavého, starostlivého, a ještě dodatkem pracujícího v baru, takže umí kdejaký drink? :D Za mě moc povedené, krátké anime, jehož jedinou slabší stránkou je právě to krátké zpracování. ()

SaMaeL98

Musím dát pět. Anime s alkoholem a bez školaček a tsundere? Wow, to se jen tak nevidí. Neuvěřitelně kawaii holčina, stylovej hošík, sladký chlastík a spousta objímání... Líbilo se, na půl hodinky 40 minutek těch 12 dílů, lahůdka. ()

Rachi

:-D Osake wa fúfu ni natte kara je taková dost nadsazená komedie o tom co s ženou dokáže udělat alkohol . :-D Chisato Mizusawa je pohledná mladá žena pracující jako asistentka. Ovšem má jedno malé tajemství, jež zná pouze Chisatin manžel Sora, alkohol s ní vážně dělá divy, když se napije stává se pro okolí ,,super přitažlivou a roztomilou,,. vážně se u tohohle anime bavím . Je docela škoda, že díly jsou tak krátké. ()