Cesta na západ byla objevena, ale obyvatelé Norheimu pořád řeší boj o moc a neutichající hrozbu Jarla Varga. (Netflix)

warrenur

V druhej serii mi citelne chybali humorne scenky. Cakal som rozhodne viac. A tentokrat to bolo obcas nielen "suche", ale dokonca nudne. O to je uz dost povazlive, ked maju epizody len 30minut. Bieda. 45% ()

Necrotongue

Druhá sezóna u mě dopadla podobně jako ta první. I tentokrát tvůrci balancovali na hranici mezi humorem a trapností, humor k mé radosti povětšinou vítězil, takže jsem se mohl opět vcelku dobře bavit. Ten otravný Říman díkybohu (a to jsem ateista) nedostal tolik prostoru jako minule, Kark se naproti tomu mohl často naplno projevit a potěšit mě svým neotřelým pohledem na svět. Měl jsem obavy z toho, že by druhá řada mohla být horší než ta první, to se ale naštěstí nepotvrdilo, takže se můžu těšit i na třetí sérii a na to, jak se tvůrcům podaří vrátit Freju do hry. ()

Trevor

Druhá séria má niekoľko skvelých momentov, ktoré sú paródiou na Vikingov ale predsa len je o niečo slabšia ako prvá a iba 2 časti sú vynikajúce. Škoda že umrela Freya pretože Lagerthu sa jej darilo napodobňovať dobre, takto bude seriál ťahať najmä jarl Varg čoby Invar Bezkostný. V každom prípade stále vydarená paródia na populárny seriál Vikingovia. ()

• Duncarronova středověká pevnost ve Stirlingshire ve Skotsku byla použita pro vesnici Jarla Vargse ve druhé sérii. Pevnost je duchovním sídlem neziskové organizace ClanRanald Trust a mnoho jejích členů se v seriálu objevuje jako komparz, včetně vedoucího organizace. (MTHRFCKR)