Rodina Pollackovcov sa 21. marca 2015 vyberie na výlet do vzdialenej chaty v Oregone. To, čo vyzerá ako idylická rodinná dovolenka, sa ale mení na boj o prežitie, keď sa stanú obeťou neznámych útočníkov a uprostred lesov sa z nich stáva bezbranná korisť. (Marceloo)

J*A*S*M

Naprostá tragická příšernost! A to jsem tomu celkem věřil. Slušné provizorní ohlasy na rottenech, Barbara Crampton a AJ Bowen (tedy moji dva oblíbenci z nezávislých hororů), lákavé hororové prostředí opuštěné chaty v horách. Ještě první scéna ve mne budila naděje na povedenou jednoduchou lesní vyvražďovačku s jakýmisi divnými mutanty, ale to, co se rozjede pak, to je neuvěřitelné. Nesmyslný chaos, ve kterém se míchá páté přes deváté, ale ani jedno pořádně. Baruhova tvůrčí metoda se omezuje na neustálé užívání návodné hudby (furt tam něco hraje!) a zpomalených záběrů. V tom filmu nic nefunguje tak, jak autor asi zamýšlel, takovouhle režijní impotenci už jsem fakt dlouho nezažil. A ještě ke všemu je to strašně blbé. Což by mi u vyvražďovačky nevadilo, kdyby si nehrála na kdoví co. Když se v posledním dovětku před závěrečnými titulky zdá, že tam tvůrci snad rvou i nějaké politické konotace, tak už jsem vyloženě vyprsknul smíchy. ()

JASON_X

Úvod s vražedným rituálem sice navnadí, ovšem následujících pár desítek minut se musí divák prokousat hromadou standardních rodinných plků. Ale úplná nuda to není, zaujmou totiž televizně dokumentární vsuvky, které poodhalí, co bude zhruba následovat. A s příchodem na scénu úžasné Cramptonovic Barbary se děj konečně pohne tím správným směrem - protivná rodinka pak už nemá proti uctívačům Velkého Zakrouceného Parazitického Lejna pražádnou šanci! Potěší i slušné filmařské řemeslo na úrovni průměrného TV filmu, žádná amatérština. Za Barbaru i za několik milých brutalitek dávám hodně solidní třetí pěticípou. ()

Marceloo

Rodina Pollackovcov sa 21. marca 2015 vyberie na výlet do vzdialenej chate v Oregone. To, čo vyzerá ako idylická rodinná dovolenka, sa ale mení na boj o prežitie, keď sa stanú obeťou neznámych útočníkov a uprostred lesov sa z nich stáva bezbranná korisť. - Ako režijný debut s prehladom zvládnuté, ale je až príliš očividné, že tvorcovia v prvej polovici načali tolko motívov, že v tej ďalšej by ich nedotiahol do úspešného konca ani pán Fede Alvarez. To dvojité spracovanie príbehu ma zaujalo a prináša do toho všetkého ešte viac akcie. Herecké obsadenie je silné a aj nové neopozerané tváre hrali v spoločnosti veteránov fajnovo, takže som spokojný. Najviac oceňujem použitie praktických efektov, ktoré sú sviežou obmenou pri všetkých tých nezmysloch nadupaných CGI. No a to prostredie zasnežených lesov mi v tomto odpornom počasí sadlo perfektne, takže na sobotné ráno záležitosť ako stvorená. + Barbara Crampton + Brea Grant + Daniel Roebuck + Chase Williamson + AJ Bowen + herečka z Mega Shark vs. Kolossus + herečka z Satanic + herec z Pandemic ()

Wade

Opravdu krásné masky a super gore škoda jen toho,že jako celek není Dead Night vůbec zábava. Styl s dokumentárními částmi,které mají nastínit o co vlastně jde mě nebavil a kazil mi sledování. Škoda,že Dead Night nebyla jen obyčejná vraždící monster jízda v lese,protože prostředí bylo fakt pěkné a mohla by to být skvělá zábava. Takhle je to jen na 2 hvězdy. 40% --- 4/10 IMDb ()

Corpsegrinder

V tomhle případě platí že míň je někdy víc. Úvodní scéna naláká nejen na slušný masky ale i na celkem jednoduchej koncept lesní sekty zmrdů. Jenže pak se film asi šestkrát transformuje a každejch 10 minut máte pocit že čumíte na něco jinýho. Kdybyste u filmu na chvíli usnuli tak byste po probuzení spolehlivě sežrali to že už běží nějakej jinej film. Je to prošpikovaný prostřihama do TV a reklam víc jak Robocop. V podstatě se mi tak líbily jen ty masky a občas slušná kamera. ()