Členové nejelitnější jednotky Navy SEALs musí při výcviku řešit své osobní životní situace. (SkyShowtime)

Tuzinho

Čekal jsem, co z toho vyleze ..... a bohužel to není nic záživného. Ve srovnání se SIX nestojí skoro SEAL Team ani za řeč. No dám tomu ještě šanci i po pilotu. ()

Pepi74

Skoro všechny klišé tohoto žánru z kterých si dělaly srandu už Žhavé výstřely. Ztraumatizovaný velitel, těhotná manželka před akcí, mladý drzý nadějný nový člen týmu... SPOIlER Ochranka nejhledanějšího teroristy čítá sedm lidí, z toho jednoho kluka, která podle starého dobrého zvyku vběhne doprostřed chodby aby byli co nejlepší cíl, po návratu i když všichni trvají na dodání teroristy živého, nikdo neprská, že je mrtvý.... No nevím. ()

Lacike

Dalsi tuctovy vojensky serial akych dnes vznika a zanika niekolko do roka. Neviem aky bude osud tohto a vzhladom na jeho nekvality mi to je jedno. Postavy ma nezaujali. Herci su nevyrazni. Uvodna prestrelka mi stylom akym je natocena pripomenula stvrteho Ramba. Akurat si odmyslite krv, kedze to je PG-13 cajicek. Celkovo je to proste take sterilne a nezaujimave. Na dalsie diely kaslem. 4/10. ()

• Jason Hayes (David Boreanaz), Ray Perry (Neil Brown Jr.), Sonny Quinn (A.J. Buckley) a Nate Massey (Daniel Gillies) nosia v epizóde nášivky tímu "Alfa" (1A9, 2A9, 3A9 a 6A9 - na fotografii) napriek tomu, že tvoria tím "Bravo." V ďalších epizódach je už tím "Bravo" označený správne písmenom "B." (koba)