Když se Jeff setká se synem své kamarádky z vězení, s níž si píše, rozhodne se mu pomoci. (SkyShowtime)

Remivsremi

Výborná ukázka života Pickle rodiny. Jeffova povaha je pro všechny okolo něj, kdo sdílí stejnou střechu nad hlavou, na pováženou. On se pro ostatní rozdá, jeho morální standard je příliš vysoko a vybírá si to daň ve vztazích. A přitom dokáže změnit život úplně cizích lidí. ()

honajz2

Celá scéna s trestem smrti byla strašně bizarní a plná různorodých emocí, že mě to až zaskočilo. Popravdě jsem se bál, že to bude vata, ale dopadlo to kupodivu mnohem líp, než předchozí tři epizody, které byly buď slabé nebo až moc na sílu chtěné. 4* ()

dendev

Ku*va Drát! Akosi neviem, čo mám k tejto VÝBORNEJ časti napísať... KIDDING malo už od Prvej Epizódy úžasnú depresívnu atmosféru, skvelých hercov, ktorí hrali najlepšie ako (v daných situácii) mohli, a dokonca aj dobrú réžiu. Scenáristi ale tak-nejak nevedeli naplo využiť dramatický potenciál celkového zoskupenia (herci+režisér+dramaturg+kameraman), a v tom bol aj podľa mňa (niekedy) problém. Ôsma časť ale dokazuje, že sa to dá a že KIDDING mohla byť 5* dráma... 85% + Skoro mi pri určitých scénach ''ukápla'' slza... EVERYBODY HAS A BREAKING POINT... ()