Nádejný divadelný herec Tim Conigrave (Ryan Corr) sa na strednej škole zamiluje do hviezdy školského rugby tímu Johna Calea (Craig Stott). Ich ilegálna láska pretrvá počas dlhých pätnástich rokov i napriek nepriazni rodičov, diskriminácii okolia, nevery i nutného odlúčenia. Všetkému, čo im osud hodil do cesty, sa dokázali obaja zamilovaní mladí muži vysmiať. Život ich však jedného dňa zaskočí s problémom, na ktorý zatiaľ žiadna láska, zdá sa, nemá riešenie. (sochoking)

petrsv

Asi jsem čekal víc. Třeba, že se dovím o tom, jak dodělali střední, co dělali pak, jak spolu žili či nežili, atd. Místo toho spíš jen útržky a podstatná část je věnována umírání. Navíc časové skoky nejsou moc vhodné, působí to pak trochu zmatečně. ()

sochoking

Nemám absolútne problém stiahnuť si a pozrieť film s gay témou, avšak tento je nakrútený tak idiotsky, že by nevydoloval zo mňa žiadnu emociu, ani keby sa jednalo o heteráčsku love story so smutným koncom! ()

YumiOkami

“𝘾𝙞 𝙫𝙚𝙙𝙧𝙚𝙢𝙤 𝙡𝙖𝙨𝙨𝙪, 𝙖𝙣𝙜𝙚𝙡𝙤.” • "Uvidíme se tam nahoře, anděli."✨ nejsmutnejsi film roku 2015. brecela jsem u toho asi snad 3x, jen si na to vzpomenu tak bulim znovu! prvni cast, odehravajici se na stredni skole, je svizna, romanticka a slightly komedialni; druha je poradny drama. zivot se s hrdiny nepare. ➼ jeden z mych nejoblibenejsich filmu - poprve zhlednuto v roce 2016 ✦ ()