Bluemoon

Vynikajúco spracovaný komediálny seriál, má to vtip, výborný herci, suchý anglický humor, vykreslujúci obraz stárnucej a miznúcej star z obrazoviek, ktorá sa chce pokúsiť ešte o velký comeback, avšak so súčasným tímom - neschopny manažér, asistentka bez skuseností a dávno stratený syn Hasselhoffa (z obdobia zničenia veľkého Berlinského múru), sa mu to nejako nedarí :) vtipné, svieže, inteligentné....sňad len dúfať, že sa mu v tejto show podarí presadiť :) ()

RedMist

Priznam sa ze Hoff v poslednej dobe hraje dost jednostrane, pretoze musi stvarnovat v kazdom filme len jednu postavu a to dokonca sam seba. Na jednej strane sa mi paci ze si dokaze spravit srandu sam zo sebe, ale v niektorych filmoch to uz dokonca taha az za hranice dostojnosti. To ale nie je tento pripad. Musim uznat ze toto je asi najlepsi Hoffov serial, kde paradoxne stvarnuje sam seba. Miloval som jeho Knight ridera a Baywatch kde hraje postavy ale tuna stvarnuje karikaturu sameho seba. "Fiktivny pribeh" zalozeny na uhasinanie medzinarodnej hvezdy je zobrazeny brilantne. Britskym humorom to tu len srčí a kolegovia ktorí sekunduju samotnemu Hoffovi su neopisatelní. Jedna sa o inteligentny humor do nametu ktoreho tvorcovia vlozili vsetko len to najlepsie co ich napadlo, Hoff sa dokonca podiela na scenari. Ked mate radi anglicky suchy humor a Hoffa tak jednoznacne nevahajte, faktom je ze serial vyhral medzinarodnu cenu Emmy v roku 2016 za najlepsi komedialny serial,fakt ktory mozem len potvrdit, dufam ze sa dockame viacej ako 2 serii, ktore boli doteraz natocene. 100% ()