Vianočná obchádzka

(TV film)
  • Česko Nezapomenutelné Vánoce (viac)

Paige Summerlindová sa úzkostlivo pripravuje na svoju svadbu a osamelý Dylan má zlomené srdce. Obaja cestujú z New Yorku na vianočné sviatky domov k svojim rodinám a obaja sa ocitnú v zlom čase na zlom mieste. V Buffale totiž vypukne snehová búrka a uväzní ich v hoteli na letisku. Ešteže oboch nešťastníkov odchytí starší párik, Frank a Maxine, a ponúkne im odvoz do Connecticutu. Bude to však jazda plná nečakaných prekvapení, na ktorú nikto zo štvorice náhodných známych do smrti nezabudne. (TV JOJ)

MM_Ramone

Mám rád Vianoce a mám rád aj filmy s vianočnou tématikou. Obzvlášť počas vianočných sviatkov si ich viem vychutnať. V tomto období bývam aj hodne tolerantný voči ich hodnoteniu. Hoci akej presladenej romantickej komédii dokážem dať tri hviezdičky. To však nemôžem uplatniť v prípade snímku "Vianočná obchádzka" (A Christmas Detour), ktorý v roku 2015 natočil televízny režisér Ron Oliver. Tomuto výtvoru ani pri najlepšej vôli tri hviezdy dať nemôžem. Je to nepodarená, nudná vzťahová komédia, ktorá ma ničím nezaujala, a i napriek jej krátkej minutáži som ju horko ťažko dopozeral až do konca. Lietadlo, hotel a snehová kalamita. Takto si ja vianočnú atmosféru veru nepredstavujem. Je to ďalší z titulov, ktorý utvrdil moje presvedčenie, že Kanaďania nevedia točiť kvalitné filmy. ** ()