Mladá afro-americká rodina sa presťahuje z chicagskeho geta do krásnej štvrte v Beverly Hills. Hlava rodiny, Carl Black (Mike Epps), sa chce zachrániť pred očistou, ktorá trvá 12 hodín a všetky zločiny sú počas nej legálne. Obrovské nebezpečenstvo však na nich číha i v ich novom domove, a rodine nepomáha ani fakt, že Carl má desiatky nepriateľov, ktorí ho chcú zavraždiť. (Marceloo)

Dellamorte

To se jakože niggaz vysypali z ghetta a opovážili se vyprdelkovat ! PURGE !? Že prezident El Bama ?! K tomu ešte komédia ? Filmová alergia, snažiaca sa o príbuzenstvo so skvelými Wayans Bros sa jednoznačne vykoľajila. Jako mental TV snadno uchopytelná terapie pro otrlé , jinak ale " shittabitch ". Vystrelím bod, aby som si to pripomenula. ( je fayn, že neexistují filmové hranice ). ()

kaylin

Chtěl jsem dát i o něco víc, ale nakonec jsem si řekl, že tenhle film vlastně neví, co chce. Na jednu stranu se to tváří jako parodie série "Purge", ale na druhou stranu to chce vykřesat i nějaké hororové momenty, kdy humor naprosto chybí, ale horor není takový, jak by si tvůrci představovali. Prostě paskvil. ()

Toren

Parodie na populární Očistu. Teda... údajně. Nepřišlo mi to totiž vůbec vtipný. Kde jsou časy prvních Scary Movie? Ach jo... ()

Marceloo

Mladá afroamerická rodina sa presťahuje z ghetta v Chicagu do krásneho susedstva v Beverly Hills. Hlava rodiny Carl Black (Mike Epps) sa chce zachrániť pred očistou, ktorá trvá 12 hodín a všetky zločiny sú počas nej legálne. V ich novom domove na nich ale tiež číha obrovské nebezpečenstvo a rodine nepomáha ani fakt, že Carl má desiatky nepriatelov, ktorí ho chcú zavraždiť. - Väčšinou mám tieto odlahčené hororové komédie, v ktorých si afroameričania robia srandu z vlastnej kultúry rád, ale toto je čistý cringe-fest. Nedá sa povedať, že som sa občas na niektorých vtipoch nezasmial, ale postavám chýba tá zaujímavá charizma, ktorú potrebujú tvorcovia podobných diel. Potešila malá a vtipná úloha Mikea Tysona. Čo nepotešilo je to, že po tom, čo sa Snoop Dogg votrel do môjho najoblúbenejšieho športu, aj keď našťastie len ako komentátor, začína vtierať aj do môjho najoblúbenejšieho filmového žánru. + herečka z Hostel: Part III + herečka z At the Devil's Door + herec z Final Destination 4 + herec z Sharknado 2: The Second One a Most Likely to Die ()