Josef (Saša Rašilov) a Miluška (Lenka Vlasáková) sú manželia snáď celú večnosť. Josef svoju ženu síce miluje, ale tiež má slabosť pre krásne ženy. A tak sa občas s niektorou spriatelí o niečo viac. Miluška ako bývalá telocvikárka svojho manžela a ich dospievajúcu dcéru neúnavne zahŕňa neutíchajúcou starostlivosťou a terorom zdravého životného štýlu. Ich manželstvo, a tiež Josefovo momentálne krachujúce nakladateľstvo, sa pomaly rúti do záhuby. Do toho prichádza Josefova teta Marta (Vilma Cibulková), skúsená psychologička z manželskej poradne. Rodinu svojho synovca sa rozhodne zachrániť veľmi originálnym spôsobom. Musia sa rozviesť. Nie iba tak na oko, ale na základe vážneho dôvodu. Marta im naordinuje neveru. Musia sa pristihnúť in flagranti. Bláznivá hra sa môže začať... (TV Markíza)

honajz2 odpad!

Pane Bože, proč někdo vytváří takovéhle filmy? Měl jsem dojem, že nic trapnějšího než Zoufalé ženy tenhle rok nebude, jenže jo, může být hůř. Tohle je jedna velká, maximálně trapná nuda, amatérsky natočená (a to Cieslar má za sebou už několik filmů) a špatně zahraná. Lábus přehrává, Rašilov přehrává a se zbytkem to taky není dobré. A navíc ty mikrorole, třeba těch lidí v hotelu, to jsou taky příšerní herci. Má to být komedie, problém je v tom, že je to absolutně trapné, žádné hlášky nefungují a sem tam je ještě něco okopírované ze stovek různých komedií! Děj je taky něco, ty vole - manželům chce exekutor zabavit jejich přepychovou vilu, ve vile jim pracuje zahradník, v minulosti spisovatel a těm manželům krachuje manželství, tak se ho snaží zachránit absurdním způsobem. Hm. Super zápletka. Abych to nějak shrnul, kvalita českého filmu klesá hlouběji a hlouběji a to jsem ještě neviděl ty tři geniality od Jána Nováka (Dukátová skála, Pepa, Teambuilding). Já doufám, že horší už to nebude, ale mám takový strach, že to může být ještě horší. Příště někdo natočí komedii, která bude natočená mobilem a celou dobu tam bude někdo prdět a to bude komediální vložka filmu. Hlouběji by to pak snad ani jít nemohlo... Odpad, zcela bez plusových bodů. ()

Mouzon odpad!

filmový ekvivalent klystýru... v podstatě jde o zastřený postapokalyptický snímek, v němž místo vody / zdravého ovzduší / surovin / občanské vybavenosti apod. absentuje morálka a jakékoli distinktivní rysy, které by nám umožňovaly domnívat se, že jsme účastni vyprávění o lidských bytostech, nikoli o opicích v říji... Cieslara a Míku ale podobné starosti pouze brzdí v rozletu, proto je hned po startu odhazují jako nepotřebnou zátěž a s elegancí vrchních z Café de Paris nám servírují vybrané menu, na němž jedna krmě je lepší než druhá, od premisy v jádru vyprávění, přes herecké výkony a “vývoj” postav, až po eponymní píseň, která je třešničkou na vrchním patře několikaposchoďového dortu___kopii této “věci” bychom po sobě měli zanechat v černé skříňce, aby budoucí objevitelé naší padlé civilizace lépe pochopili, proč lidstvo vlastně vyhynulo ()

fafejt001

Holky z naší party říkaly , že to bylo fakt vtipné , no a kluci zase naopak . Tak pár gegů tam bylo a Kříž celkem solid , hlavně jeho taneček na place a action Inflagranti . Tuž ááj Vilma také fajn , i ta slovenka Natalia . Lábusovy štětečky na dýně bezva fígl . Předvídatelný konec ničím nepřekvapil . JO a exekutorů šéfik Frantů Kláda se povedl . Takže jsem v partě ohodnotil něco mezi , abych si nikoho nějak nenaštval , protože dobrá parta je základ všeho , jak říkal sládek v pivovaru Vanˇkovi . Ten kdo zná Audienci , ví o čem je řeč , a tudíž za mne slabší dvě ** . ()

Bozvav

Po shlédnutí traileru jsem se na film docela těšila. Bylo mi jasné, že nepůjde o bůhví jaké veledílo, nicméně jsem očekávala hromadu srandy. Bohužel vše vtipné bylo pouze to, co v upoutávce, víc ani ťuk. Snad jen hromada trapnosti, nelogických střetů a nikam nevedoucích slovních přestřelek. Cibulková se sice snažila, seč jí herecké síly stačily, ale sama to prostě utáhnout nemohla. Zbytek amsáblu se jen tak trapně potácel skrze stupidní dialogy. Vidět se to dalo bez větší újmy na duševním zdraví, ale podruhé bych do toho nešla. Prostě zcela v meritu české kinematografie posledních dvaceti let. Za mne dvě hoódně nadsazené hvězdy. ()

M.i.k.e

film postrádající logiku,balancující na hraně úplně debility (celkem se divím,že Rašilov kývnul na takovou retardovanou posrtavu)...na druhou stranu jsem se tady ale asi 2x zasmál,což z této pseudokomedie činí stravitelnější kus než Zoufalé ženy,nebo Špindl.Cieslar nikdy nebyl zrovna oscraový režisér,ale minimálně dva filmy se mi od něj líbily,teď už podruhé ukázal,že se nejspíš nachází ve stadiu režisérské klinické smrti....ale zase kde scénář nic nenabízí ani smrt nebere...20% ()

• Kapela, která hraje na zahrádkářském plese ve filmu, se ve skutečnosti jmenuje Smeč a je z Prahy. Funguje více než dvacet let a hraje především na plesech a svatbách. (Yardak)
  • Část scén se natáčela v hotelu Pod šikmou věží, který se nachází asi 200 metrů od vstupu do Prachovských skal. (pornogrind)