marrjaana

Zatím co v Geethe Govindam hraje Vijay hodného a stydlivého chlapce tady je jeho Arjun přesným opakem. Je to hroznej kluk. Sice chytrej, ale jinak namystrovanej, namachrovanej debílek, kterýmu se nějakým zázrakem podaří sbalit strašne milou holku. Vlastně je to taková Indická verze oblíbeného badboy and goodgirl (jen tak btw. přemýšlím jestli nějaká filmová postava od dob Constatnina vykouřila tolik cigaret). Ne vážně. Arjun je jen školní machýrek s problémem s ovládáním hněvu. Na druhou stranu prakticky ovládá celou školu. A tak když se na škole objeví mezi prváky Preeti, tak vlastně nemá ani na výběr, protože všem je oznámeno, že se o ni ani nemají zajímat. Musí se nechat, že Arjun se o ni stará děj se co děj, ať se jedná o obtěřování, doučování, zranění tak i co se výběru kamarádů týče. Jenže pak je Preeti rodiči provdána za jiného. A tak pozorujeme jak se ze školního mača stává alkoholem zlomená troska. Ano Arjun je chvílama opravdu na zabití, ale i tak si jej neskutečně oblíbíte a držítemu palce, aby se přeci jen neuchlastal a našel si svou cestu. A když pak příjde konec tak, tak jste dojatí. PS:strašně se těším na hindi remake s mým oblíbeným Shahidem Kapurem, opravdu jsem zvědavá jak se toho zhostil, protože mu takový ztracený existence strašně jdou :D (a podle imdb se mu ta asi i povedlo :D) ()

mmirri

Bohužel jsem viděla hindi verzi  Kabir Singh a tak postrádám potřebný první dojem. Tento film dává smysl mnohem více nežli drobnými zásahy podstatně předělaný remake a vidět ji první, možná bych hodnotila výše. ()