Justice League Unlimited

USA, (2004–2006), 14 h 58 min (Minutáž: 22–24 min)

Predloha:

Gardner Fox (komiks), Alan Moore (komiks), Dave Gibbons (komiks)

George Newbern, Kevin Conroy, Phil LaMarr, Carl Lumbly, Clancy Brown, Michael Rosenbaum, Maria Canals-Barrera, CCH Pounder, Nicholle Tom, Juliet Landau (viac)

Recenzie používateľa PKD k tomuto seriálu (28)

Justice League Unlimited (2004)

V podstatě 3.-5.s.(2004-2006) JL TAS (2001-2004). Sice mi přijde, že je o pididrobínek slabší, ale furt je to nadprůměrné vypravěčské umění. Od této 3.s. a dál, tam je také velmi sympatická, byť ne úplně přesná verze Kary aka Supergirl. Takže pro mě další důvod k radosti nad touto a dalšími sezónami. A samoz. ten megální závěr v podobě 2dílu. Grant Morrison (díky jehož JLA comicsům /vyšly i u nás/ tento vynikající seriál vznikl) by měl radost. Jestli ji už nemá. :) ()

Initiation (2004) (S01E01)

Kara ze Supermana TASky po1. ()

For the Man Who Has Everything (2004) (S01E02)

Sice upravená pro potřeby seriálu,ale i tak stále skvělá adaptace bezchybného comicsu od génia,Alana Moorea. To není jako ta sračka,která byla v CW Supergirl. Tam to byla spíše parodie. ()

Kids' Stuff (2004) (S01E03)

U tohohle se neskutečně lámu smíchy. Kdo chce viděti JL v dětské verzi,musíte to vidět! Tohle nemá konkurenci. ()

Hawk and Dove (2004) (S01E04)

2 pro mě dodnes naprosto nepochopitelné postavy z DC universa,jejíž existence je mi záhadou. ()

Fearful Symmetry (2004) (S01E06)

Pro mě osobně srdcovka s Karou a skvělým Questionem s hlasem Jeffreyho Combse. Tento díl navazuje a dále rozvíjí události z posl.2 dílu,Supermana TASky. ()

The Return (2004) (S01E08)

Amazo...Dr.Fate...Lex Luthor...Kara...co chtít víc?:) ()

Wake the Dead (2004) (S01E11)

Hawkgirl a Solomon Grundy v hl. roli. ()

Task Force X (2005) (S02E04)

Něco jako Suicide Squad in space.:) Zajímavé je složení týmu-Plastigue,Clock King a cpt.Boomerang. ()

Double Date (2005) (S02E06)

Huntress je vykopnuta z JL a začne randiti s Questionem. Tohle nemá téměř chybu. A do toho všeho ji neustále otravují Green Arrow s Black Canary. ()

Clash (2005) (S02E07)

Zřejmě asi nepřiznaná pocta Kingdom Come a též jediné objevení se,cpt. Marvela v tomto seriálu...ehm,Shazama. ()

Question Authority (2005) (S02E09)

V podstatě 1.část takového skrytého 4dílu,která jest s každým dalším dílem,lepší a lepší. ()

Flashpoint (2005) (S02E10)

Ne,tohle fakt nemá nic společného s oním comicsem,který ostatně vznikne až za 6let od tohoto dílu.:) ()

Panic in the Sky (2005) (S02E11)

Kara vs Galatea. Palce nahoru. ()

Epilogue (2005) (S02E13)

Kulervoucí zakončení seriálu Batman beyond s perfektním propojením minulosti a budoucnosti, včetně neskutečně suprového propojení s filmem Mask of the Phantasm! Fandové všech těchto věcí si budou chrochtati. ()