Kvůli nadcházejícímu velkému testu všichni zpanikaří. V klidu zůstanou chytré děti, protože jsou prostě chytré, a taky Jay, kterému se podařilo získat recept na Adderall. (Netflix)

Trevor

Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou. Epizóde Big Mouth som dal vysoké (na pomery seriálu) hodnotenie. Pretože v tejto epizóde bolo úžasne vykreslené, ako je americký národ dopovaný rôznymi liekmi a epizóda si uťahovala z najväčšieho podvodníka v dejinách športu, ktorý dal nádej množstvu ľudí trpiacich zákernou chorobou aby sa neskôr ukázalo, že to bol iba feťák ktorého meno sa stalo synonymom slova doping. Lance Armstrong to dostal vyžrať, deti neboli prehnane úchylne a spomenulo sa to iba okrajovo a aj skryté reklamy na Uber a Xbox, spriaznené duše spoločnosti Netflix, boli zapracované celkom solídne a tak nám Big Mouth ponúkol epizódu, na ktorú sa dalo pozerať a dokázala pobaviť asi každého. Bonusom bolo vyobrazenie stresu detí zo školských testov a očakávania ich rodičov, pretože ak sa občas porozprávate s teenagermi naozaj to vnímajú takto a ich očakávania toho čo raz budú robiť realite veľmi vzdialené. ()

LachtanShows

Nebudu mlít o tom, jaký pokles se v mých očích oproti předchozímu dílu dostavil. Big Mouth byl v první sezóně jednou na hoře, jednou téměř na dně, ale už od řady druhé jede spíš v těch vyšších frekvencích, a přestože mě všechny epizody stoprocentně neuchvacují, tenhle seriál prostě naprosto žeru i se všemi jeho trapně přehnanými gagy a vtípky. ()