Nick se večer snaží odlehčit atmosféru novou verzí hry vadí nevadí. Hanbokněžník se ukáže jako zdatný soupeř. Jessi slavnostně slibuje, že se změní. (Netflix)

Trevor

V tejto epizóde sa tvorcovia rozhodli deti presvedčiť, aby masturbovali bez hanby ostošesť...a tak nejako by boli najradšej, aby sa na to mohli pozerať. Pravdepodobne aj fanúšikovia tejto trápnej úchylnej show, ktorej tretia séria sa zaradila medzi 10 najviac očakávaných seriálov roku 2019 na Refresheri. Nuž, keď polovica redaktorových závitov bola zabitá vďaka tomu, že rodičia sú súrodenci a druhú si prefetoval, niet sa čo čudovať. Som rád, že inak spoľahlivý internet od ******* vypadol, momentka bola skvelá práve keď sa zasekol Netfilx pri pohľade na Nickyho rozkrok. Predpokladám, že pedofilný autori seriálu majú túto momentku zarámovanú na stene. Potešila aspoň jedna vec. Samozrejme nie v seriály. Najväčší filmový znalec a fanúšik dnes získal svoju prvú prácu. Gratulujem. Vo filme iba hádka Nickyho a Andrewa, lebo takto t medzi teenagermi chodí. Jeden deň sa nenávidia, druhý deň BFF. ()