Slavnostní zakončení MFF Karlovy Vary 2015

(relácia)

Marek Eben provází závěrečným slavnostním předáváním cen vítězům 50. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, za účasti našich i světových filmových osobností. (Česká televize)

kajas

Když pan Bartoška umí tak hezky nalákat na další ročník :). Velmi příjemný závěr jubilejního festivalu, ceny jsem osobně přála hlavně paní Mihulové a Hádkovi mladšímu, jelikož jeho herecká kreace opravdu neměla chybu. Přenosu se bohužel nevyhnulo menší faux pas, a to uvedení dosud žijícího herce Stanislava Fišera mezi zesnulými umělci. ()

MikeCool

TV-pořad. Co k tomu říci, prostě normální a obyčejné předávání filmových cen MFF Karlovy Vary 2015. Mohl v tom být alespoň nějaký elán a napětí při udělování, ale to až tak nevadí. Jsem rád za udělení ceny pro nejlepšího herce Kryštofu Hádkovi ve filmu Kobry a užovky. Určitě tě mne také láká zhlédnout vítěze Křišťálové koule Bob a stromy. | 50% (2*) | ()

Pepinec

Ve společnosti ostatních tuzemských slavnostních večerů, které se nesou v duchu načančané přehlídky sebestřednosti a hlouposti, jsou moderované večery v Karlových Varech stejně výjimečné, jako závěje o Vánocích. Možná proto, že se v nich ustavičně jenom neleze do cizích zadků, možná proto, že se věnují svému tématu, a dost možná hlavně proto, že je moderuje člověk, který si kameru neplete se zrcadlem, aby se před ní předváděl, a mikrofon s kýblem, aby do něj vy víte co... ()

• Režie pořadu se dopustila faux pas, když do vzpomínkového sestřihu na filmové osobnosti zesnulé v uplynulém roce zařadila i stále žijícího Stanislava Fišera. (Pepinec)