Když Jihoafričan Jacob King ztratí kontakt se svou mladší sestrou, vydá se do Los Angeles, aby ji našel. Během jediného dne nachází znepokojující důkazy, podle kterých jejímu zpackanému životu vládl sex, drogy a tajemství. Navzdory varováním, aby se vrátil domů, vyráží Jacob do podsvětí města andělů, aby zjistil, co se s jeho sestrou skutečně stalo. (CinemArt)

oveckaoa

Na památku Bosemana, který dnes zemřel jsem si pustil tento film (nechtělo se mě dívat na Black Panthera chtěl jsem něco nového) a teda žádná hitparáda. Chlápek cestuje z Jižní Afriky do Los Angeles za sestrou, která má problémy tam zjistí, že něco posrala a snaží se ji najít. Film má více zpomalovaček než celá Justice League a celkově v žánru revenge patří k těm slabším. Navíc na to, že měl tu sestru tak rád tak si na ni pamatuje jen jednu vzpomínku jak běhá po pláži, která se opakuje minimálně 4 krát což je smutné. P.s. ten kluk měl rád asi pedofily , když místo , aby šel se svým tátou utekl kamsi do prdele. 40 procent ()

T2

Rozpočet $10miliónovTržby USA Tržby Celosvetovo $315,132▐ Neviem ale Chadwick Boseman mi ako si zapasoval do takýchto drsnejších polôh. Tu ako pomstiteľ z reťazou v rukách likviduje podsvetie a to razantne. Za to čo napáchali jeho blízkym. Vcelku drsný thriller má dosť solídne obsadenie (Evans, Molina, či aj Teresa Palmer) a príbeh o pomste má riadne grády. /70%/ ()

George Stobbart

Už nečakám, že by sa Fabrice du Welz naplno vrátil do svojej filmárskej tvorby spred x rokov, kedy divákov pôsobivo ničil psychologickým terorom v "Calvaire" a "Vinyan", no ani tento temný thrill nebol na zahodenie. Ale stále by som však od takéhoto tvorcu videl radšej niečo menej konvenčné než predvídateľnú naháňačku za pomstou, akých sa od "Taken" čias stále točia kvantá. ()

Karamanlis

Fabrice du Welz zatiaľ nenatočil nič, čo by ma vyslovene dostalo a nestalo sa tak ani v Kingovej pomste. Nie je to zlý akčný thriller a nájde sa tu aj zopár pôsobivých scén, príbeh o Juhoafričanovi, ktorý s reťazou v ruke zlikviduje vetvu losangeleského podsvetia je však aj v rámci frivolného akčného žánru predsa len pritiahnutý za vlasy. ()

Morholt

Pokud bych se podíval na jméno režiséra, nejspíš bych do toho ani nešel, ale to by byla škoda. Jo, nejedná se o nic objevného. Jihoafričan přijíždí do LA, aby našel svojí sestru a když zjistí, že je mrtvá, vydává se po stopách jejích vrahů. Nicméně pomalejší styl vyprávění mi docela seděl, místy film nabízel hodně slušnou syrovou atmosféru a seděli mi i herci, přičemž ve vedlejších rolích se tu promenáduje slušná řádká známých jmen. Sice to není du Welzův klasický rukopis, ale tohle je mi mnohem bližší, než jeho předešlé psychokousky. 70% ()

ConanVJ

Film s pochmurnou atmosférou, pomalejším tempem a pěkně zahranými hlavními rolemi. Nenudí, ale také nepřekvapí žádným zvratem 50% :) ()

dyfur

.........klasická schéma : v tomto filme- brat ide pomstiť sestru....len záblesky zaujímavého...nudné dejom i spracovaním....inak načo tam to dievča išlo, keď nepochádzalo z asociálnej rodiny...a ak sa jej už v USA nedarilo prečo nešla domov naspäť..... ()

bourec

Tak Fabrice se neuvěřitelně zlepšuje,po Coltu 45 tady máme filmek o pomstě s nějakou akcí,ale hlavně je to plný emocí a vzteku ,a protože já miluju dobře natočený filmy o pomstě,tak tohle bylo,i přes svoje chvílema pomalejší tempo,přesně pro mě.Pochvala i pro pěknej casting.60%. ()

JohnSmith

Nebylo to špatné, ale naprosto zbytečné. Nic neříkající thriller na který po titulkách hned zapomenete. Krom toho je to dost roztahané. ()

iXtr3m3

Na jednej strane sympaťák Chadwick "Black Panther" Boseman a Luke "Dracula" Evans, na strane druhej ničím extra zaujímavá a skôr sterilná filmárska práca. ()

Hanys_

Chadwick Boseman jako tichý drsňák, který je na stopě vrahů své sestry. Takové zajímavě pomalé, ale vlastně nijak odlišné od tuny podobných filmů. Teda až na to obsazení, kdy se snad v každé větší roli mihnul někdo známý. ()

Charlie84

Poměrně nenápadité a poměrně neoriginální. Řekněme, že dostanete chuť na pivo a dáte si...pivo. Na další už ale chuť nemáte a vlastně nevíte, jestli jste si vůbec měli dávat to první. No ale tak už ho člověk jednou vypil, tak asi úplně špatný nebylo. Zbytečně komplikovaná metafora na zcela jednoduchý, zaměnitelný, žánrový film. Ale ty tři to dá. ()

rublik05

Velmi nepovedený thriller, kterému nepomáhá ani herecká účast relativně známějších jmen. Celkově film působí dost zmateně, díky nekvalitní kameře většina scén vyzní zcela do prázdna. Amatérský scénář, extrémně nudný děj a ještě k tomu zbytečně přemrštěná délka. Kingova pomsta je jen další z nepřeberného množství filmů, po jehož shlédnutí si divák ani nevzpomene, co že se tam vlastně událo. Snímek nemá nic, absolutně nic, čím by upoutal divákovu pozornost nebo čím by se odlišil od dalších podobných nízkorozpočtových thrillerů. Ani nevím, co bych měl vlastně hodnotit. Kingova pomsta je jedna velká nuda, která unudí k smrti i toho největšího milovníka nízkorozpočtových béček. Za pár dobrých akčních scén a hlavní postavu dávám 1*, která je i tak pro tento snímek moc. 1/10. ()

johnsnow

No takže máte k dispozícii na riť scenár, ktorý nie je akčný, ani thrilerový ani dramatický. Jak nalákať ľudí aby sa na to kukli? Nadrbať tam plejádu známych hercov ktorý síce nebudú mať čo hrať ale aspoň pritiahnu ľudí. Presne to je aj dôvod prečo som sa kukol na film. Ale tak debilný film s tak debilným záporákom a hlavným hrdinom ktorému by ste za jeho kamenný ksicht vystrelili mozog z gebuli som nečakal. Proste o ničom film, a jediné čo za to stojí je nápad mlátiť nepriateľov reťazou z bicykla. 2* dám pár scén a súboje hoc ich bolo jak šafránu fajn. A záverečných 20 minút je totálne debilných. ()

Mamlas

Nějakou prostituující zadluženou černou smažku kdosi zabije. Její brácha to těžce nese a tak pozabíjí všechny OSVČ, kteří s ní kdy měli co do činění. Táhne se to jako snopel, nuda, navíc, nevímproč, zpomalené záběry a furt nějaké jeho pitomé vzpomínky, no prostě vleklý opruz. (14%) ()

ridik1

Pomsta je vždy sladká, sestra je mrtvá - zabiju vás všechny. Rodina je rodina a ten kdo se do ní sere, musí počítat že se vždy najde někdo, kdo to nenechá jen tak. Oko za oko, zub za zub, smrt za smrt... ()