Když Jihoafričan Jacob King ztratí kontakt se svou mladší sestrou, vydá se do Los Angeles, aby ji našel. Během jediného dne nachází znepokojující důkazy, podle kterých jejímu zpackanému životu vládl sex, drogy a tajemství. Navzdory varováním, aby se vrátil domů, vyráží Jacob do podsvětí města andělů, aby zjistil, co se s jeho sestrou skutečně stalo. (CinemArt)

Bragi66

Průměrný revange akčňák, kdy černoušek z JAR přijede hledat a pak i pomstít sestru, která se prodávala, a ještě se snažila si přivyděalt jako vyděračka. Děj má pochybné motivy a nepravděpodobnost úspěchů hlavního hrdiny (i když jtam u nich doma je policistou). Není mi jasná motivace tvůrců - tak on mstí svoji sestru, na níž si vzpomína jen ve střihu, jak s ní běží  po pláži, ale ona se mezitím stala prostitutkou a snažila se ještě přivydělat si vydíráním zlejšů. Vypadá to, že hlavní hrdina se mohl úspšně pomstít, protože američtí zlejši jsou asi úplně blbí a on je doma v černouškově šerlok všech megretů. Vcelku se to sice dá vidět, ale vyžadje to tolerantního diváka. ()

Karamanlis

Fabrice du Welz zatiaľ nenatočil nič, čo by ma vyslovene dostalo a nestalo sa tak ani v Kingovej pomste. Nie je to zlý akčný thriller a nájde sa tu aj zopár pôsobivých scén, príbeh o Juhoafričanovi, ktorý s reťazou v ruke zlikviduje vetvu losangeleského podsvetia je však aj v rámci frivolného akčného žánru predsa len pritiahnutý za vlasy. ()

oveckaoa

Na památku Bosemana, který dnes zemřel jsem si pustil tento film (nechtělo se mě dívat na Black Panthera chtěl jsem něco nového) a teda žádná hitparáda. Chlápek cestuje z Jižní Afriky do Los Angeles za sestrou, která má problémy tam zjistí, že něco posrala a snaží se ji najít. Film má více zpomalovaček než celá Justice League a celkově v žánru revenge patří k těm slabším. Navíc na to, že měl tu sestru tak rád tak si na ni pamatuje jen jednu vzpomínku jak běhá po pláži, která se opakuje minimálně 4 krát což je smutné. P.s. ten kluk měl rád asi pedofily , když místo , aby šel se svým tátou utekl kamsi do prdele. 40 procent ()

johnsnow

No takže máte k dispozícii na riť scenár, ktorý nie je akčný, ani thrilerový ani dramatický. Jak nalákať ľudí aby sa na to kukli? Nadrbať tam plejádu známych hercov ktorý síce nebudú mať čo hrať ale aspoň pritiahnu ľudí. Presne to je aj dôvod prečo som sa kukol na film. Ale tak debilný film s tak debilným záporákom a hlavným hrdinom ktorému by ste za jeho kamenný ksicht vystrelili mozog z gebuli som nečakal. Proste o ničom film, a jediné čo za to stojí je nápad mlátiť nepriateľov reťazou z bicykla. 2* dám pár scén a súboje hoc ich bolo jak šafránu fajn. A záverečných 20 minút je totálne debilných. ()

Charlie84

Poměrně nenápadité a poměrně neoriginální. Řekněme, že dostanete chuť na pivo a dáte si...pivo. Na další už ale chuť nemáte a vlastně nevíte, jestli jste si vůbec měli dávat to první. No ale tak už ho člověk jednou vypil, tak asi úplně špatný nebylo. Zbytečně komplikovaná metafora na zcela jednoduchý, zaměnitelný, žánrový film. Ale ty tři to dá. ()

• Natáčelo se v Kalifornii (Los Angeles, Glendale, Beverly Hills, Topanga) a v Jihoafrické republice (Kapské Město). (BMW12)
  • Celosvětová premiéra proběhla 8. září 2016 na Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu. (BMW12)