Gogyeolhan geudae

• Južná Kórea 고결한 그대 (viac)

Zíza

Někdo to hodnocení musí udržovat na přiměřené příčce. Oba dva herci byli špatní, vedlejší herci také nezazářili, ani zvířátka se nepředvedla. Romantika jak noha, není nic lepšího, než stalkovat objekt lásky a nutit ho do věcí, do kterých se mu nechce. Na druhou stranu když je objekt lásky káča, tak to možná ani nijak jinak nejde. Podprůměr korejských romantik, to už je lepší se vrhnout na nějaký film, nebo na tři, aby odpovídala stopáž. Všechno je to navíc zabalené do laciného hávu. Hudební doprovod nezaujal, není tedy divu, že si z něj absolutně nic nepamatuju. Pěkná jedna hvězdička s plusem, ať nežeru. ()

Lama.Lama

Párek skvělých herců (Kim Jae Kyung byla vážně roztomile praštěná), vtipná korejská verze Padesáti odstínů šedi, 15minutová stopáž - já jsem spokojená :-) Srážím hvězdu za ten vývoj posledního dílu, protože to vypadalo, že už fakt nevěděli co dál, tak udělali totálně trapnou "útěkovou" zápletku, která vlastně nic nevyřeší, je to jen vata na výplň. Ale jinak převládá good feeling a úsměv na tváři. ()

skretik

waw... a to som tomu po 6.casti chcela dat 5*... oldvtedy to slo dole vodou, obcas sa to ani nedalo pozerat... skodaaaaaaaaaaaa potencialu... za prvych par casti davam tu 1*... ()

Meeryan

On bohatý muž, ona veterinářka, která mu zachrání život, zajímavé sledovat jak se on jí odvděčí.... Seriál byl svěží, rychlý (15 min.?/díl), nenudila jsem se = 4**** ()

Kreptry

Mnohokrát jsem si během sledování říkala, že mi to až děsivě připomíná My Secret Romance. To ale natočili až o 2 roky později, z toho tedy usuzuji, že si tvůrci asi něco z Noble, My Love půjčili (například povolání hlavního hrdiny, jeho sekretáře, škytání) a vrazili to tam. Bohužel pro tenhle výtvor, My Secret Romance se mi líbilo, tohle ne. Příběh stál za pendrek. Oba představitelé hlavních postav přehrávali. Vtip v dialozích se nevyskytoval a pokud náhodou ano, tak jen ve dvou větách (jednu pronesl on a druhou ona, tím to končilo). Když se nad tím člověk zamyslí, tak nemůže vinit herce, ale spíš režiséra a scénáristu. O hudebním doprovodu (včetně šíleně otravného zvonění hlavní postavy) radši ani nemluvit. Co mě ale dobralo úplně nejvíc a doufám, že je to pouze špatným překladem titulků, je jejich smlouva. Vážně se tam rozlišovali na dominantního a submisivní? S vypětím všech sil při vymýšlení, co by stálo za kladné hodnocení, mě napadá snad jen slušný začátek a taky to, že je hlavní postava veterinářka, i když teď už to taky není nic novátorského. Je mi líto, ale jeden a půl hvězdy je víc než dost. ()