Eden (Kabby Borders) a Sam (Bryce Durfee) práve ukončili svoj vzťah, ale zhodou náhod sa rozhodli stráviť dovolenku spoločne so svojimi kamarátmi a kamarátkami na rovnakom mieste. Tým je malý ostrov neďaleko Portorika, na ktorom si istý Reese (Eric Etebari) založil kemp pre slobodných, ktorí si chcú vyhodiť z kopýtka a možno aj nájsť novú lásku. Zloba a vzájomná nevraživosť však čoskoro prestanú existovať, pretože sa v okolitých vodách objaví ľudožravý žralok, ktorý má nielen ostré čeľuste, ale dokáže aj chrliť jed a toxické látky, ktoré zasiahnutých nakazia vírusom podobným besnote a z nakazených sa následne stane obdoba „zombie“... (TV Markíza)

Aceboris

Zaujímavý nápad , už ani na súši nie ste v bezpečí , nakoľko po ukusnuti sa premeníte na zombie. Ostatne žralok čo strieka kyselinu nie je o nič nezaujimavejsi . Syfy raz opäť natočili niečo na čom som sa dobre zasmial , hlavná herečka s príznačným menom Eden bola tiež na zakúsnutie. Tak ako vždy aj v tomto prípade ma zaujímal záver a ako toho žraloka zničia nakoľko tých filmov a žraločích koncov som už videl dosť. Napodiv to nebolo až také scifi ako v niektorých filmoch . Super zábava ja som spokojný treba to fakt brat ako úlet a určite sa zabavíte . Za mňa 4/10 ()

mira007

Po zklamání z české tvorby letošního roku jsem si musel dát filmový výplach mozku - sáhl jsem tedy po tomto hororovém béčku o žralokovi, který žere partu mladých lidí kdesi v rezortu v karibském Portoriku a nebo z nich dělá zombíky .... nebo z nich dělá zombíky a zároveň je žere. Moře, sluníčko, holky v bikinách a hned je mi líp na duši, ikdyž se mozkové závity u tohoto díla nepohnuly ani o milimetr. ()

darkrobyk

„To je naše tričko! To je Damianova ruka!! Mizíme!!!" Zábavné dobrodružství se zmutovaným žralokem stříkajícím jed způsobující vzteklinu. Ostrov, tábor pro singly, nádherné pláže, modrá voda, útesy, děvy kroutící zadky, slunce, pohoda. Útoky žraloka jsou zábavné! Dokáže sejmout nejen plavce či surfaře, ale i děvenku na koni. Praštěné postavičky, mezi nimiž vyniká svalovec Ryan coby žraločí pochoutka, nebo poděs Zane, který místo žraloka harpunuje kolegyni, vzbuzují trpký i bezprostřední úsměv. Vyndávání harpuny z nohy nebožačky patří rovněž mezi nejvtipnější scénky. V závěru dojde i na masakr nakažených. Žralok je kupodivu až na výjimky obstojně udělán. A pak ty magnety! Kdo má rád céčkové vody s fantastickými žraloky, bude se bavit. Ostatní by si měli raději pustit Čelisti. ()

Israha

V rámci produkce SyFy velmi solidní kousek. Ano, pořád to vypadá strašně televizně a kromě námětu s jed stříkajícím žralokem je to i dost nenápadité a jedoucí ve vyjetých kolejích sharksploitation klišé, ale je to koukatelné a paradoxně vůbec ne tak nudné, jak by se mohlo zdát. Velký bodycount, slušný spád děje bez výraznějšího zpomalení, originální (ale ne plně využitý) nápad se "žraločí vzteklinou"...prostě docela v pohodě béčková zábavička, která nikterak neurazí a drží si slušnou úroveň sledovatelnosti i bez přehnané snahy o sebeironii. Rozhodně jeden z těch lepší SyFy sharksploitationů za poslední dobu. ()

SOLOM.

Céčkových žraločích braků už existuje celá řada a společnosti jako Asylum nebo v tomto případě Syfy nás každoročně zaplavují další kupou smradlavých paskvilů, při kterých zůstává nejednomu divákovi rozum stát. Chorá představivost některých jejich dvorních scénáristů nemá žádné hranice a doslova se předhánějí v tom, kdo vymyslí co možná největší šílenost. A bohužel se najde spousta takových, kteří jim to „žerou“ a dávají jim zelenou, aby točili další a další žumpu. Tento film sice vyložený odpad není, ale nemá k němu moc daleko. To však v žádném případě neznamená, že bych vám chtěl tuto toxickou podívanou doporučovat! Obrovskou výhodou těchto paskvilů (tedy většiny z nich) je to, že si tvůrci vybírají exotické filmové lokality, kde za pár šupů natočí svoji bizarnost. Tedy alespoň já si tyto exotické místa dokážu vychutnat a jsou doslova pastvou pro mé oči. Což je ale ve většině případů taky jedna z mála věcí, která se mi na nich líbí. Samozřejmě i polonahá děvčata v titěrných bikinách stojí za pozornost, ale to už je jen takový bonus, když už všechno ostatní za moc nestojí. Tady jsem se ale setkal i se zajímavých šíleným nápadem – leč katastrofálním provedením, kdy žralok nejenomže své oběti roztrhá svými čelistmi (takže se dočkáme i trošky toho gore a krvavých digitálních cákanců), ale některé jedince které jenom zraní, dokáže nakazit a proměnit v obdobu zombíků. Ovšem i zde náš ozubený predátor létá vzduchem, útočí ve vodě po kolena, nebo rovnou na pláži – takže pozor, abyste si nad stupiditou nepohnuli krční páteří, jak budete nevěřícně kroutit hlavou! 30% ()