Arkanoid

Akčný opening hovorí o tom, že pôjde o morálne minimálne ambivalentných chlapcov, ktorí riešia problémy po svojom (bohužiaľ sú to nakoniec podľa tejto epizódy čestní ľudia, čím odpadáva veľa možných problémov s ich charaktermi a hrozí nuda). Animácia je krásna. Začíname POV záberom - prebudenie sa mučenej prostitútky, ktorá je nakreslená ako sexbomba, za ktorou sa otočí každý. Jeden z hlavných hrdinov, čiernovlasý, to bez emócie sleduje úkosom zo svojej kancelárie. Zo zamyslenia ho vyruší až jeho jednooký blonďavý kolega Worrick. Mesto sa v tejto epizóde nedá veľmi charakterizovať, len tak, že okenice pripomínajú Taliansko. Čiernovlasý hluchý Nicholas nemá problém s bitím, dokonca okráda zbitého. Mafia sa stretáva v podniku zvanom Bastard. Dostávajú úlohy priamo od polície, avšak shady business spôsobom. Policajt chce len výsledky a ľuďoch samotných mu nezáleží. V epizóde je aj zobrazený sex, nie však hardcore zábery. Zato pri brutálnych atakoch Nicholasa so samurajským mečom nie je núdza o krv a mŕtvoly. Gangstri vtedy nevedia poriadne triafať s pištoľami. Pri mučení gangstra hovorí jendooký a hluchý sa šialene pozerá, pričom mu drží zapichnutý meč v gangstrovej ruke. Spokojnosť je hlavne ss dospelosťou príbehu, kedy som bol svedkom žiadnych fillerov a trápnych scén. Výčitky sa dajú pripísať nie úplne vyšperkovanej, skôr priemernej akcii, slabšiemu napätiu a tak nedostatočnému vyvrcholeniu problému epizódy. ()