Po záhadnej smrti svojho brata sa Brent (Alec Owen) rozhodne vstúpiť do bratstva, pretože si myslí, že jeho súrodenca zavraždil niekto z členov tohto spolku. Vrahom má byť maskovaná postava menom Motherface, ktorú bratstvo v minulosti už dvakrát zavraždilo. Keď členovia organizácie odcestujú na osamelú chatu pri jazere, Brent ide s nimi, dúfajúc, že sa mu tak podarí odhaliť vraha svojho brata. Nikto však ešte netuší, že na tomto mieste budú musieť po tretí raz bojovať so zabijakom Motherfacom. (Marceloo)

dan.nad

Film je završením tvorby skupiny, která na youtube fungovala pod kanálem 5secondfilms, kde v krátkých skečích balancovali na hranici absurdity a trapnosti. Po celou dobu jim to však vycházelo a jejich tvorba byla neuvěřitelně nápaditá, originální a zábavná. Do těch pěti vteřin dokázali vpravit tolik obsahu, který často nemívají ani hollywoodské blockbustery. 5sf se nakonec rozhodli natočit i vlastní film založený na jednom z jejich skečů... Jenže devadesát minut je velký skok oproti pěti vteřinám. Film zpočátku funguje dobře, paroduje přiblbost starých slasherů a zároveň zapojuje do děje přehnaně absurdní vtípky, jenomže v druhé polovině začíná film přešlapovat hranici a humor se místy stává spíše nevkusným a trapným. Krom toho je už od začátku jasné, kdo je vrah, což filmu příliš nepřidává. I přesto je to celé celkem zábava. Ve skupině lidí možná ještě větší. ()

JamesSi

Parodie na slashery typu Pátek třináctého. Místy zábavná, místy velmi surealistická, místy trapná a občas nudná. Kdyby se to prostříhalo na 60 minut byla by to zábavná jednohubka, která by se nezastavila. Bohužel nejvíce se stane na začátku a na konci. Prostředek je taková výplň. Pořeklado: A tehdy Bůh řekl, nechť se z nebe balíčky pomerančů padají. ()

Morholt odpad!

No ono je sice hezké, že má film ten véháeskový look, jenže já si pamatuju, že mě ta kvalita obrazu už tenkrát pěkně s*ala, takže jsem žádnou nostalgickou slzu nezamačkával. Jinak se jedná o tradičně špatnou parodii, která se může směle měřit s mizériemi typu Scary Movie a podobně. Jen je tu víc krve a vnitřností. Nedokoukáno. ()

George Stobbart

Paródia na 80tkové slashery, v ktorej sériová vrahyňa; tzv. Motherface, vyvražďuje členov priblblého bratstva. Presne taký sprostý film, aký sprostý je aj jeho názov a jeho zaradenie do neexistujúcej trilógie. Jediné, čo trochu ocením, že je to naozaj snaživé retro, natočené v ošuntelom VHS looku a parodujúce takmer všetky klišé vtedajších filmov. Akurát, že je to tak otupné, trápne a afektované, že si radšej pozriem ľubovoľné 80´s béčko 5x po sebe než sa zadrbávať s takouto kravinou. ()

maverick10 odpad!

Můj otec pracuje s postiženýma lidma, takže jsem zvyklej na hodně. Ale tahle banda je na tolik dementní, že si i v googlu googlí google. Kdyby se ta tlupa dementních třicátníku, co se chová na 18, nechovala jako parta přehrávájících degenů, byla by z toho slušná zábava, takhle to sráží celé 5* souhvězdí na dno žumpy. ()

• Tento horor má vo svojom názve číslo 3, aj keď žiadny iný Dude Bro Party Massacre nikdy nevznikol. (Marceloo)