Tolik štěstí najednou? Gary a spol. tak trochu se zpožděním zjišťují, že podezřele rozjuchaná posádka kosmické lodi skrývá strašlivé tajemství. (Netflix)

Trevor

Gary a priatelia objavia "šťastné miesto", ktoré rozhodne nie je šťastné a všetko je iba ilúzia...druhá séria sa opäť rozbieha trochu pomalším tempom a ako zisťujem, tento seriál ozaj nie je pre mňa najšťastnejšou voľbou, ale keď som ho už začal pozerať tak to dokončím. Možno. ()

honajz2

Hned po dokoukání jsem chtěl tuhle epizodu označit jako tu nejslabší ze všech, protože dějově se nepohne nikam, ten závěr je krapet patetický a ten úvodní chcací souboj mi přišel tak neskutečně trapný, že mě až vyděsilo, že něco takového vidím v seriálu, který jsem si naprosto zamiloval. Pointa Šťastné planety mi přišla poněkud mimo a naprosto nedomyšlená (jak to sakra zrealizoval? jasně, měl na to dlouhou dobu, ale jen kvůli tomu? kde na to sebral lidi?), ale zase se mi hodně líbil její prvotní nápad, i přes tu úvodní trapnost to opět nějaké vtipné chvíle mělo, vrátil se Tribore (už si konečně pamatuju jeho jméno!), postavy mám pořád stejně rád, ty nové si pomalu začínají získávat, potenciál v tom pořád je... Jen to Garyho šťastné místo mě bavilo tak na půl. A stejně se divím, že tam VŮBEC nebyla Quinn.  Ona to nakonec pro mě zatím bude nejslabší epizoda z celého seriálu, ovšem s ostatními slabými je slabší jen o hodně málo, takže bych to asi tak vážně neviděl. Příští epizoda se mi snad bude líbit víc. Lepší 3* ()