Gary a jeho neohrožená posádka pročesávají galaxii a hledají Quinn. Čekají je trapné rodinné srazy, nebezpečné vesmírné regaty i setkání s podivně rozjuchanými chlupáči. (Netflix)

CheeseFigure

Čo mali obe série super, tak to bol finálny diel. Ten bol opäť úžasný. Áno, zvyšok série mierne kríval, ale o tragédiu sa nejednalo. Čo sa týka nových postáv, tak niektoré bavili a iné nie. Clarence je idiot bez hĺbky, Ash je na mňa ,,too edgy", citlivý drsniak Fox ma zaujal a Garyho matka tiež patrila k tým lepším postavám. Stará zostava potom baví, ako v sérií prvej. Na scéne je aj nové zlo Invictus, taký vesmírny Satan, ktorý mal, rovnako ako Lord Commander, skvele diabolský hlas. Už si len počkať na tretiu sériu. ()

Sashmen13

Slabší začátek, prostředek a docela silnej konec. Bohužel, show často vezme jeden otravnej trait na postavě a vyžene ho na maximum. Potom je docela problém přežít některé epizody, které se často točí jen kolem této jejich, ech, speciálnosti (jo, koukám na tebe ty šesti-oká zelená sračko tri-BORE, clarence ten slizkej kryso-sysel z dimenze aušus, zasranej lord-commander, nejhorší jméno na světe, ten magor v telletubbies oblečku a ještě by se našlo...) Celkově to vypadá, že scénaristi jsou schopní vyplodit dobrou věc, jen prostě a jednoduše nechtějí, a tak jsem zkouknul místy retardovaný, avšak v závěru zajímavý příběh. ()

Víteček

Ani přesně nedokážu říct proč, ale vtáhlo mě to víc, než první řada a zhlédl jsem to za 4 dny celé. Většina nových postav byla méně sympatická než původní chybějící, Clarence byl vysloveně otravný a jeho "syn" nezajímavý. Tribora bylo až moc, ale přesto dokázal pobavit asi nejvíc. Nejsilnější byl seriál ve vážné rovině a pak v animaci, s jeho "vtipem" jsem se povětšinou příliš nesžil. Uvědomuji si, že mám spoustu výhrad, ale přesto mě to bavilo. Je to asi taková neobjektivní láska a na vině je nejspíš má obliba sci-fi. ()

Trevor

Množstvo postáv, pomerne často nezáživný dej a koniec ktorý zaručuje iba to, že tretia série je na ceste. Občas vtipný, ale prevažne nudný dej ma rozhodne nenadchol tak, aby som sa ďalšej série nevedel dočkať ako tomu je pri iných seriáloch. Na druhej strane Netflix rozhodne ponúkol aj podstatne horšie výtvory ako bol tento, ale animovaný scifi seriál nie je zrovna mojim najobľúbenejším žánrom a tak sám som zvedavý, čo ponúkne tretia séria a či si ju vôbec pozriem. ()

vyfuk

O Final Space se dá napsat dost. Je to záležitost, která je mnohdy naprosto ujetá a někdy má nezaměnitelné kouzlo humoru. To je klasicky vidět na tom, že nějaké epizody jsou naprosto o ničem a připomínají start první série, a poté zde jsou epizody, které mě nějakými svými hláškami dostávají více do kolen než některé komedie, kterým jsem letos udělal pět hvězd. Ale co z toho? Pokud máme jeden díl, který je skoro nadčasový a vtipný a poté takový, který je úplně o ničem, vyjde nám z toho tvrdý průměr. Koukat na druhou sérii bylo převážně spíše povinnost a donucení. Ale dalo se to. Dokážu si ale představit, že třetí série bude už moc. A seriál jako tento jich může plánovat deset. A nevím jestli na to budu mít čas a hlavně nervy. ()