Gravitační poruchy neustále zesilují. Garyho, Quinn a Avocata přivede jejich zkoumání na podivnou bioluminescenční planetu. (Netflix)

honajz2

Konečně, konečně můžu nějaké epizodě Final Space dát plný počet. Tahle si ho ale fakt zaslouží. Sice mi tam pořád pár drobností vadí, ale tady jsem byl fakt nadšený, bavil jsem se u toho, dějově se to opět posunulo dál a hlavně mě ta epizoda naprosto pohltila po celých 21 minut. Snad to v takovém stavu už zůstane, protože takhle si ten seriál fakt zamiluji. A stejně si myslím, že už to nebude dlouho trvat. 5* ()

honajz

Ne vše mi tam sedělo a Quinn se podle mne zhroutí až moc - ačkoliv tohle se stává některým naivním lidem, kteří se ocitnou tváří v tvář tvrdým faktům, které jim zničí jejich pečlivě budovaný svět dobra, ale Gary je tady tentokrát konečně za ne až takového pitomce, jeho teorie jsou správné a dokonce se ukáže, že něco umí. Mou oblíbenou částí je opakovaný průchod mezi laserovými trubicemi a samozřejmě přesměrování laseru. Plus robotická ruka s nervovými zakončeními. A chudáka juniora mi bylo líto, že takhle nalítl, ale zas bude zajímavé sledovat, až ho táta přiletí zachraňovat. ()