chrispe

V závěru přišlo menší zklamání. Je to už drahně let, co jsem knihu četla, takže nemůžu posuzovat, zda to bylo ťip ťop, jak to Agatha napsala (a vzhledem k tomu, že tam byly už předtím věci, co určitě v knize nebyly - což si ani nemusím pamatovat, neb to není autorčin styl), tak se to bude lišit určitě. SPOILER!! Závěrečný dialog pro mě zkrátka neměl žádnou šťávu, a i pohnutky vraha jsem čekala jiné, než rozkoš. ()

Frajer42

Spoilery! Závěr bývá při skvěle rozepsaném díle tím nejtěžším. Dost často se stane, že bývá nedůstojným, ba dokonce stojí mnohdy za hovno. V tomto případě rovněž nemohu říct, že bych z něj byl nějak unešen. Fingovanou smrt nebylo vzhledem k okolnostem až tak těžké odhalit při zužujícím se počtu postav. Konec tedy nebyl v mých očích kdovíjak úžasným. Rozhodně se však jednalo o seriál, na kterém jsem si s chutí smlsnul. O seriál, který mi navodil chuť si něco dalšího od Agátky poslechnout. ()

LachtanShows

Už dlouhá léta mi vůbec nevadí tragické konce, ba naopak. Dokonce jsem až nepřejícně doufal, aby seriál dostal svého názvu a na konci vážně nikdo heroicky nepřežil. Normálně bych na sebe byl naštvaný, že tady vypisuju spoilery, ale série je už dostatečně stará na to, aby ji každý, kdo ji chce prožít, už dávno viděl. Jen já jsem pako a dlouho jsem odkládal. Škoda, že Britové neudělali takhle obdobných krátkých kriminálek víc. ()