UFC 214: Cormier vs. Jones 2

(relácia)
  • USA UFC 214 (neoficiálny názov)

Show se uskutečnila 29. července 2017 v Honda Center (Anaheim, Kalifornie). Na hlavní kartě se sešlo pět zápasů.
1) Jimi Manuwa vs. Volkan Oezdemir
2) Donald Cerrone vs. Robbie Lawler
3) Cris Cyborg vs. Tonya Evinger (UFC Women's Featherweight Championship)
4) Tyron Woodley (c) vs. Demian Maia (UFC Welterweight Championship)
5) Daniel Cormier (c) vs. Jon Jones (UFC Light Heavyweight Championship) (TheSpearCZ)

ConanVJ

(3) Manuwa vs. Oezdemir 5* Pěkně rychlé KO. ........... (3) Lawler vs. (6) Cerrone 5* I bez ukončení před limitem. Nádherný, většinou stikový zápas, který vypadal ze začátku na jednostranný rychlý konec a nakonec to byla parádní dlouhá podívaná. . ............ Evinger vs. Cyborg 4* Pěkný ženský strikový zápas, ve kterém jsem čekal rychlejší konec. Cyborg to měla pěkně rozjeté a soupeřku si pohlídala. ........... (c) Woodley vs. (1) Maia 3,5* Celkem pěkný zápas, ve kterém mi nesedl Woodley. Chybí ukončení před zápasem. ............. (c) Cormier vs. (1) Jones 5* Tak tento zápas mě velice potěšil. Za prvé pěkný fight a hlavně za druhé Cormier konečně ví, kdo je pravý šampion váhovky. Snad mu to zavře tu jeho nevymáchanou hubu a došlo mu, že jeho titul byl jen mokrý sen. ................ Celkově povedený event kterému dávám 90% :) ()