Bean a Luci vymyslí plán, jak zachránit Elfa. Bude se s nimi muset potkat v pekle – pokud se tam zvládne dostat. Zog si najde přítele v zamrzlé Zemi snů. (Netflix)

Trevor

Napriek pridaniu českého dabingu trošku trápne, vyobrazenie pekla síce s peknou animáciou ale inak podpriemerná epizóda. Slabší výkon som dnes už ale videl, futbalisti zo susedného mesta ho podali proti Podbrezovej a rovnako ako tento seriál by mali prísť nato, že takýmito výkonmi ako predviedli oni či seriál v teto epizóde sa o priazeň fanúšikov nebojuje... ()

• V epizodě pronese Zog (John DiMaggio) v čase 19:25 větu: „Bite my shiny metal axe!“ Jde o odkaz na postavu Bendera z Futuramy (od r. 1999), kterého rovněž daboval DiMaggio, a jeho slavnou hlášku „Bite my shiny metal ass“, v češtině „Polib mi můj naleštěnej zadek“. Do české verze Disenchantmentu tato narážka bohužel nepronikla. (Akrman)
  • Věta: „Now that I'm a ghost, I'll help you make pottery,“ kterou pronese Elfo po rozbití láhve s jeho duší, je odkaz na film Duch (1990). (NiWi)