Elfo se dozvídá překvapivé tajemství o sobě samém a vydává se domů do Elfího lesa hledat pravdu. (Netflix)

honajz2

Když už se tenhle seriál rozhodne pokládat nějaké otázky do budoucna (což se během celé 1. série stává často), nikdy žádnou nezodpoví - a v případě odhalení jednoho nečekaného faktu ohledně Elfa a nevysvětlení toho, proč tomu tak je (ačkoli tomu bylo fakt hodně blízko), mě to zatím naštvalo nejvíc. V tuhle chvíli už mám k seriálu a celé první sérii nějaké stanovisko, kterého jsem se tady dost obával a pořád věřil, že bude jiné, jenže bohužel nebylo. Ale to rozeberu víc u té příští epizody. 3* ()

Necrotongue

Tentokrát jsem se bavil skvěle, návrat do Elfího lesa mě potěšil, jen mi není jasné, proč mě tvůrci takhle nenadchli už poprvé. Možná to bylo tím, že bonbóny bez správné dávky alkoholu na zábavu nestačí, kdo ví? Obrana těch malých, sladkých bytůstek proti nájezdníkům mě přesvědčila o tom, že je svět opravdu nebezpečné místo. ()

Trevor

Nakoľko krv Elfa neprinesie vytužený efekt a elixír života sa nedarí vyrobiť, kráľ Zog povolá zo žalára odborníka ktorý zistí príčinu, prečo je tomu tak. Elfo nie je čistokrvný elf a tak ho kráľ vyženie z kráľovstva a on sa rozhodne odhaliť pravdu o svojom pôvode v elfskom lese...a zase ten rasizmus a narážky naňho, už je to všade a ľuďom to prekáža, nielen na Netflixe. ()

Terezinka198

"You're a reason, why I have a drinking problem." "Of course I am. I'm your father." :'D "I didn't know elves were racists." Návštěva Elfwoodu pobavila, démon byl super, princezna všechny opila, Elfo se (málem) dozvěděl pravdu... Lov na elfy a potom lov na lidi. Hořkosladký konec, maybe? Utnout v tom nejlepší, za to by se mělo trestat! Příběh pokračuje, už se nejedná jen o epizodní skeče. A já jsem ráda. ()