Unesli Elfa! Bean, Luci, Sorcerio a rytíři hledají nejen jeho, ale taky kouzelný přívěsek, který je zapotřebí k dokončení lektvaru nesmrtelnosti. (Netflix)

Necrotongue

Děj osmé epizody byl nabitý událostmi a vše se točilo kolem Medailonu věčnosti. Došlo kvůli němu k únosu i k vyslání křížové výpravy, přičemž král Zog neváhal všechny ostatní křížové výpravy až do odvolání zrušit (včetně citrónové!!!). Tvůrci mi dokonce ukázali okraj světa a přišli i se závěrem, za nějž by se nemuseli stydět ani Indiana Jones nebo Lara Croft. ()

Trevor

Počas jarmoku unesú Elfa a tak sa Bean, Luci, mág Sorcerio a rytieri vyberú nielen po jeho stope, ale aj za hľadaním medailónu, ktorý má konečne pomôcť v príprave elixíru mladosti pre kráľa Zoga...škoda narážky Gryfa na to, že je poslednou samicou, svoje liberálne chápadlá zadrel Netflix ešte aj sem. Na druhej strane epizódu som na 5 minút zastavil a smial sa pri pohľade na spútaných koňov, na ktorých rytieri spolu s Bean prenasledovali exorcistu Josefa. Takto z chuti som sa naposledy zasmial pri F is for family. ()

SimcaJB

Osmý díl je první dílem trilogie příběhu o oživení první královny. Bean se setká s mnoha neznámými lidmi a zažije několik dost dobrých věcí, které stojí k vyprávěné. Elfi spolu s Luci dokážou, že jsou těmi nejdůležitějšími prvky příběhu a mladá alkoholička Bean pro svého oblíbeného elfa prožije dost dobrý životní příběh. Postupně se epizody vylepšují a já 8. epizodu první série hodnotím 85 % ()

Terezinka198

Další část příběhu, který už není jen "útržkovitě rozčleněný na drobné epizody" jako v prvních dílech, se mi velmi líbila. Chechtající kůň nezklamal. Wait, král opravdu zrušil i svou citrónovou křížovou výpravu? Ano. Páni, to už je asi fakt zoufalý po tom svém elixíru. Závěr v poušti rozhodně super provedený. ()