Dokud nás smrt nerozdělí

(festivalový názov)
  • Veľká Británia Burn Burn Burn

Alex se plácá ve snaze být herečkou, Seph ve vztahu s Pandorou a nejvíc obě trápí, že jsou na pohřbu kamaráda Jamese, který ani neřekl, že umírá. Zanechal jim ale svůj popel, z praktických důvodů umístěný v plastové krabičce od jídla, a sérii videí s instrukcemi o cestě na místa, kde jej mají postupně vysypat. Černá indie komedie je úžasně vtipnou i dojemnou road-movie o životě a smrti. (Febiofest)

-tHESWINe- odpad!

Kéž by tak radši spálili ten film než chudáka Alexe. Partička retardů na výletě za účelem rozptýlení jejich čerstvě expirovaného parda. Ale nejsou až tak docela sami, protože je provází ze záhrobí svými špatně natočenými video-blogy. Zní to jako námět na komedii, což jen umocňuje divákovo utrpení když sleduje co Šáňo Čudlík splácal za hovadinu. Ztráta času, běžte radši shrabat listí z hrobu prababičky nebo k zubaři, bude to mnohem lepší než tohle. Viděno na Netflix. ()

Azrael515

Tak at tady je nejaka pluralita nazoru, pridam komentar. V prvom rade, je to britska dramedie. Rekl bych, ze vskutku povedena. Pohreb kamarada slouzi jako katalyzator udalosti a dve holky vyrazi na roadtrip kde jim mrtvy kamos skrz epizodicky videoblog prosekava cestu k sebepoznani. Ruzni predplatitele Netflixu mohou byt sklamani absenci CGI explozi a akutnimu nedostatku muzskych zadku v latexu. Bohuzel nejedna se o dalsi hlupou parafrazi antickych mytu od Marvelu. Nicmene pokud hledate pribehy o lidech z masa a kosti, kteri maji hodne kostlivcu ve skrini a postupne je konfrontuji, mohlo by vas to bavit. Znalejsi si v infu povsimnou cameo od Alice Lowe, co by mohlo o celkove nalade snimku hodne napovedet. Ta se malokdy objevi nekde nahodou. Za mne, hodne spocko debut. Scenar chytry, rezie neviditelna AKA skvela a temy nekdy az hodne na kuzi.. Chce to vic filmu od holek o holkach a ne jen pro holky a mene homoerotickych cyparen o zachranovani galaxie nakym vymletym dildem v latexu.. <3 ()