Mesiášská bytost z budoucnosti cestuje na současnou Zemi, aby vyhladila 300 000 000 „zlých lidí“ a nastolila novou éru míru. (KGBelik)

corpsy

Dielo, ktoré nemožno nazvať ináč, ako majstrovským dielom. Neil to proste ináč ani nevie. Aká entita v skutočnosti pána Breena posadla to neviem, ale bolo to jednoznačne k dobru veci. Takéto veci netočí nikto ( naozaj nikto, ani Tommy Wiseau ) a každý jeho ďalší film budem očakávať, ako jednú veľkú senzáciu z tej druhej strany sféry a dúfať, že ho táto jeho tvorcovská genialita nikdy neopustí. Sú filmy a sú filmy Neila Breena. Ten človek si zaslúži miesto v historických knihách o kinematografii. Klobúk dolu za takú odvahu, odhodlanosť a sebavedomosť. P.S. Svoj ďalší spektákel by mohol pojať ako nejakých zetkových AVENGERS a pozvať podobné herecké a osobnostné individuá z ostatných krajín sveta ( od nás ma napadá jednoznačne Pán Pátrovič ), to by totálne zmietlo všetko. ()

honajz2

Po tomhle se mi potvrdilo, že Neil Breen si z nás všech dělá celkem slušnou prdel, protože tohle kdyby někdo bral vážně, tak už je dávno někde na ústavu. Nebo taky ne. Neil Breen se vrací do pouště, sice už se mu povedlo rozbít všechny možné notebooky, ale vrátil se opravdu ve velkém - jako nějaký mimozemský Ježíš Kristus či co, který má snad všechny možné schopnosti, jako přemisťovat se kam se mu zachce nebo taky má dar oživovat mrtvé. Pak tam zbavuje svět zla či co, a celé to končí hrozně krásnou scénou, ve které láska zvítězí, pak vidíme poušť plnou mrtvol těch zlých, kterých nás Neil Breen přiletěl zbavit a nakonec se v jasném dnu na obloze objeví polární záře a odnese si Neila Breena na domovskou planetu, nebo mateřskou loď, fakt kurňa nevím. Prostě je to film Neila Breena se vším všudy, ačkoli, toho greenscreenu tam bylo na mě moc, zase na druhou stranu, bylo tady spousta skvělých talentovaných herců, hereček a tygrů. Nebo ty skvostné efekty střelby ze zbraní! Fakt jsem měl chvíli pocit, že se střílelo u nás v baráku, jak to bylo reálné! 4* ()

Terzeus

Vizionár Neil Breen sa v ďalšom epickom príbehu o morálke, dobre a zle, vyberá opäť do púšte, ako inak. Značne väčší rozpočet dokladajú viaceré skvostné vizuálne efekty, čo síce divákov poteší, ale je nutné povedať, že Fateful Findings, majstrovský počin génia Breena, zostal doposiaľ neprekonaný. ()

JamesSi

Můžu mít rád film, kde Neil Breen zachraňuje diverzní skupinu imigrantů, natáčí se na greenscreenu s tygrem v pozadí a zároveň obviňuje bohaté za korupci se slovy "ISN'T THAT CORUPT???" a pak je všechny odbuchuje v jejich vilách? ANO. ANO. ANO. Neil je hrdina. Mimochodem druhý film kde Neil hraje skoro-Boha (jde o umělou inteligenci z budoucnosti) po I am here... Now. Nejde o jeho nejlepší film - tím je stále Fateful Findings, ale obsahuje méně výplně než třeba I Here Now - i když Now mělo zapamatovatelnější scénky. Double Down jsem ještě neviděl. ()

TERRORDROME

Pass Thru má rovnaký námet ako I am Here... Now, dalo by sa povedať že je to taký remake s vyšším rozpočtom ( čo znamená hlavne viac zlých "hercov", rozpadnutý karavan a kus plotu s ostnatým drôtom predstavujúcim hranicu do zasľúbenej zeme ) a brutálnejším finišom. Breen tentoraz nie je Ježiš z vesmíru, ale umelá inteligencia ( v jeho prípade skôr umelohmotná inteligencia ) z budúcnosti okupujúca telo nejakého feťáka. Jeho poslanie je však rovnaké, byť monumentálne zhnusený zo skorumpovaného ľudstva. Okolo sa poflakujú obchodníci s bielym, čiernym aj žltým mäsom, korporáti a politici s ktorými je treba zatočiť. Fascinujúca je sekvencia v ktorej sa Breen 9000 "infiltruje na "párty zloduchov", kde sa dotyčný medzi sebou chvália svojou nekalou činnosťou, pričom im Neil vždy nakoniec položí otázku - "a nie je to nemorálne"? Keďže nejavia známky ľútosti, nechá Breen ich dom "vybuchnúť" v dolepenom animovanom ohníku a potom instantne zabije 300 miliónov najskorumpovanejších ľudí ( podľa vlastných slov ovláda kvantovú mechaniku, takže môže konať rôzne zázraky iba silou myšlienky ) a ostatným prednesie nekonečný prejav o tom aby boli radšej dobrý. Občas si pri svojom ťažkom poslaní odbehne odpočinúť späť časom do nejakej skaly porozprávať sa s tigrom na zasneženom pozadí uprostred púšte. Taktiež je tu maník žijúci v jaskyni a "vyrábajúci" strašidelné tiene, ale je neškodný a Breen ho vylieči z posttraumatického syndrómu. Najdôležitejším poznatkom z filmu je však fakt, že si Breen kúpil drona, takže môže filmovať z výšky sám seba ako sedí na kopci, alebo tancuje v kruhu z kameňov. Nakoniec odchádza do svojho času, hromady mŕtvol si berie so sebou a jednej z hrdiniek nechá na pamiatku za hrsť hodinkových batérií. To nevymyslíš, to je Breen! ()

Blazkowicz

No, už se to začíná trochu opakovat. Breen je zase umělá inteligence z budoucnosti a zase je zklamaný z "human spíšís". Takže proč nepovraždit 300 milionů zloduchů všeho druhu lusknutím prstu. Co pořád dělal na té poušti jsem nepochopil. Leda tak to, že si koupil dron na natáčení, tak machruje. Neil Breen má vážně dobré motivační kecy a ve své podstatě má pravdu, ale už by si vážně měl sundat ty růžové brýle nebo nasadit medikamenty. 1-* ()

Willynka

Aštar Šeran se konečně zjevil ve vší své magičnosti a odčipovávání prdelí uprostřed pouště, které začal ve Fateful Findings, nyní dotáhl k naprosté dokonalosti. Málo laptopů, tudíž tentokrát pouze za čtyři. ()

sitmin

Další náhled do psychiky megalomanského sociopata, Neila Breena, který má zjevně pocit, že náš bohapustý svět nedoceňuje jeho extraordinerního génia a tak si tento fakt kompenzuje natáčením surrealistických až komických filmů, ve kterých sám sebe vynáší do nekonečna a ještě dál. Je to scenář, který vypadá, jako by ho napsal 10ti letý obézní outsider, který si kompenzuje svoje mindráky a vytváří si svůj vlastní svět, ve kterém je nadpozemsky moudrý, nadpřirozenými schopnostmi oplývající, ženami adorovaný a hlavně mesiáš. A já děkuji společnosti, že tohoto vyvržence vytvořila... ()