Zákon gangu: Mayovia - Série 2

(séria)
USA, 2019, 9 h 9 min (Minutáž: 46–69 min)

Tvorcovia:

Kurt Sutter, Elgin James

David Labrava, JD Pardo, Clayton Cardenas, Sarah Bolger, Danny Pino, Antonio Jaramillo, Richard Cabral, Edward James Olmos, Emilio Rivera, Michael Irby (viac)

bearmeedek

Druhá série už má všechno, co je potřeba. Je lepší, než ta první a myslím, že Mayové si vytvořili velice pevnou pozici mezi seriály z mexického pomezí. Podle hodnocení vidím, že se na to dívá dost málo lidí. Každého věc. Už jen prázdniny na pionýrském táboře a je tu září s další řadou. ()

Mamlas

Telenovela o každodenních rutinách motorkářského gangu pokračuje druhou sérií. Po 3. díle, který jsem už nezvládl dodívat, můžu říct, že už jsou mi všechny postavy úplně putna a vůbec mě nezajímá, co zase vymyslí, aby o tom žvanili v dalším díle. (11%) ()

• Postavu Ibarra, prezidenta Tucsonského chapteru Mayans MC, si zahrál Mike Beltran, známý rozhodčí MMA/UFC. (Spellconner)
  • Na konci epizody, při cestě za Happym (David Labrava), projíždí EZ (JD Pardo) a Angel (Clayton Cardenas) místem známým z původního seriálu Sons of Anarchy (od r. 2008), kde je na skále podél silnice značka „JT 11/13/93“. Jedná se o místo, kde ještě před událostmi původního seriálu zemřel při nehodě na motorce Jaxův otec John Teller. (Spellconner)
  • Na konci epizody Happy (David Labrava) po příjezdu k domovu pronese ke svému štěkajícímu psovi: „Relax, Ope.“ Jeho jméno je tak upomínkou na postavu Opie Winstona, člena motocyklového klubu Sons of Anarchy (od r. 2008) z původního seriálu. (Spellconner)