Spojenectví Mayů procházejí zkouškou a rodina Galindových přijme nekonvenční metody. (HBO Europe)

oasismanik

Novým seriálom dávam vždy tri časti a ak prejdú, pokračujem v sledovaní. Noví SoA prešli, nie je to vôbec zlé, nejde sa dlho okolo horúcej kaše, už v prvej časti sa vyložili všetky karty na stôl a pokračuje to v nastolenom trende. Postavy, až na pár výnimiek, nemajú zatiaľ nejakú hlbku, najviac ma asi zatiaľ baví otec mäsiar. Ak sa vyhnete porovnávaniu s Narcos alebo Breaking Bad, ktoré sú samozrejme úplne iná liga, tak sa budete celkom baviť. ()

• V epizodě dostane Felipe Reyes (Edward James Olmos) od agenta DEA Kevina Jimeneze (Maurice Compte) kartu, kde je vytištěno: „For all the memories of the past and future“ („Za všechny vzpomínky na minulost a budoucnost“). Pod tím je ručně dopsán telefonní kontakt na agenta „310-369-4951“. Na telefonní číslo se lze dovolat v reálu, po chvíli vyzvánění se vám ozve záznamník a v něm již známý hlas Gemmy Teller (Katey Sagal) ze seriálu Zákon gangu (od r. 2008). Gemma říká: „Hi, you've reached the Teller-Morrow Garage. Nobody's here to take your call – because we're all fucking dead.“ („Ahoj, dovolali jste se do Teller-Morrow servisu, vaše volání zde nikdo nepřijme, protože jsme všichni kurva mrtví!“). (Spellconner)