Lékař z dynastie Joseon a kardiochirurgyně se setkají díky časové anomálii, překonají propast čtyř set let odlišností a začnou si navzájem pomáhat. (Netflix)

ainny

No dobře, čistých pět to není, ale bavilo mě to opravdu hodně. Neříkám, že je seriál dokonalý, ale nejednou rozesmál i rozbrečel a tak je to správné, tak to má být. Možná bych dala čtyři, ale Kim Nam-gil byl neskutečný. Bylo vidět, jak moc ho ta role baví, a jak si ji užívá. Jeho herecká partnerka nebyla úplně můj šálek čaje, ale ani mi nějak zvlášť nevadila. A konec pro mě osobně značka ideál. Takže prostě 4,5*. ()

Vavča

Heo Im (Kim Nam-gil), slavný doktor akupnktury z konce 16. stol. se náhle ocitne v Koreji 21.století, kde potká doktorku Choi Yeon-Kyung (Kim Ah-joong), která rozhodně orientální medicíně neholduje a odmítá ji uznat. Kim Nam-gil si roli první díly vyložene užívá a jeho charakter Vás zaručeně pobaví a zaujme. Ačkoliv je čím dál více zmatený, jak a proč neustále cestuje mezi oběma světy. V prvních dílech super, humor, napětí, ale začnou se také projevovat limity série. Velmi pomalá, relativně nezáživná love story. Kim Ah-joong je stále kočka patřící do první ligy, ale herecky na svého kolegu nemá. Bohužel je její postava dost otravná, tvůrci se rozhodli hrát na námět, kdy hlavní postava musí trpět, ačkoliv kreténi jsou ostatni a nikoliv hlavní hrdina. Dost otravných vedlejších postav. Moc fajn titulní song, dobře nadávkované napětí. Ale seriál prostě nemá výraznější zvraty, nebo vyloženě něco navíc, čím by si mě získal. Na dané téma se dají vidět lepší věci. Pro mě mírné zklamání i přes nesporné kvality herců. ()

skretik

ja som si to uzivala... to cestovanie z buducnosti do Joseonu a naspat... prijemne vtipne momenty... ku koncu sa serial typicky zbytocne natahuje, preto 4* a nie 5... Nam-Gil Kim predviedol super vykon, klobuk dole... ()

jarah

Veľmi príjemný seriál, nesľubuje divákovi niečo, čo nemôže splniť. Úžasný výkon Kim Nam Gila, ktorý ma neustále rozosmieval svojou mimikou aj gestikuláciou. Dokonca aj poloha vážneho, odmietavého muža mu sadla a človek mu to naozaj uveril. Veľmi mi pripomína mladšieho Lee Min Hoa, akoby boli bratia. Niektoré scény si tvorcovia mohli odpustiť, toľko narazených volantov do hrudníka v jednom seriáli už je na samostatné nemocničné oddelenie. Posledné diely sa naťahujú, lenže človek si ich napriek tomu rád pozrie práve kvôli hereckému výkonu Nam Gila. Na plný počet to nemá, ale vzhľadom na žáner si za štyrmi hviezdičkami budem stáť. ()

safiyuki

Po dlouhé době seriál, který mě bavil a nebyla jsem nucena přeskakovat scény. Herecky podle mě výborné. Kim Nam Gil si svou roli užíval a bylo zábavné ho sledovat. Kim Ah Joong trošku slabší výkon, ale i tak jim to spolem sedělo. Není to dokonalý seriál, scény špatně střiženy, hudba mi ne vždy seděla, i když sama o sobě je dobrá. Ale příběh a zpracování je velmi pěkné a o zábavu je také postaráno. A jako třešnička na dortu nádherný happy ending. Alespoň pro mě. ()

EsterH

Pri prvých dieloch som sa super zabávala na tom, ako sa Hae Im v štýle Návštevníkov zoznamoval s prostredím v budúcnosti: jazda v sanitke, vo výťahu, na eskalátore atď. Diely v Joseone tiež mali niečo do seba. Napriek dosť veľkej nelogičnosti v poslednom dieli (prečo na tiež nepreniesla do minulosti, keď sa ho dotýkala) mi to proste sedelo, pretože tam bolo kúsok od všetkého, čo mám na kórejskej dorame tak rada: humor, dráma, fantázia, pre mňa obľúbená lekárska téma, výborné OST - hlavný song má krásne slová, škoda, že neboli v titulkoch. Za mňa perfektné, len strih občas trocha kríval. SPOILER: Nieje to Holywood, takže takýto koniec nebola vôbec samozrejmosť. ()