Reyes obviní Spojené státy z ovlivňování voleb. Ambasáda USA je evakuována. Jack, Greer a Mike November se musí rozhodnout, zda uposlechnou rozkazy, nebo budou jednat na vlastní pěst. Reyesovi muži pronásledují Matice a americké vojáky v džungli. (Prime Video)

castor

Platí, že tvůrci mají schopnost po zdánlivě pomalém úvodu jednotlivých epizod přijít vždy s co nejefektivnější gradací. Tady je v podobě jedné velké ztráty na životě i strhujícího finále. V jeho případě mají naši hrdinové možnost nasednout do letadla nebo zůstat, ovšem už nebudou pod ochranou. Vztahy mezi venezuelskou vládou a americkou ambasádou se totiž vyostřují. Víc než v palácích a kravatách se konečně jedná víc v džungli, kde po dlouhém úsilí dochází k setkání se ztraceným mariňákem. Mike November cool. Hoši (včetně Ryana) jsou to nicméně ostří: nejí, nepijí, nespí a jsou neustále ostražití. ()

warrenur

Plany a "vylet" dvoch superhrdinov nevysiel podla ocakavani a videli sme ako "nema" zmysel pocuvat rozkazy nadriadenych, ked ide o "slachetnu" vec. Zial, i tento patos a odklon od reality ma iritoval v prvej serii. Akcia fajn. Zvrat v zavere a hlavne rozhodnutie dovtedajsieho sefa ambasady uz mi tak uveritelne neprisli. ()