Zbaven povinností ve Venezuele Jack sleduje novou stopu do Londýna a vyhledá pomoc MI5. Zjistí ale, že muž, po kterém jde, zároveň sleduje jeho. Ve Venezuele učiní Reyes Glorii nabídku. (Prime Video)

johnsnow

Nadpriemerná epizóda kde sa síce okrem super záverečnej naháňačky na strechách a pasáže kde Reyes navštívi svoju konkurentku, neudeje nič extra zaujímavé, ale dozvieme sa aspoň pár info ohľadom toho, čo el presidente zamýšľa. ()

Lenka.Vilka

Ok, nebudu lhát, to je první díl, kdy mi způsob svatouškovství doktora Ryana vyloženě sral. Sice se chová jako poslední dobrej na světě a je pro něj daný dobro a zlo, ale když to sám potřebuje, čáru překročí, ale u ostatních to neakceptuje. Tak snad mu konečně dojde, že si může vybrat jenom jeden způsob  :/ ale zavěrečná akce na střechách byla top :) ()

castor

Uber se ztratil v džungli a Ryan dostal letenku do USA, o kterou rozhodně nestojí. Kandidátka na venezuelskou prezidentku doma přijme nečekanou návštěvu. Její manžel byl totiž velmi upřímný směrem k současné hlavě státu, a proto je měsíce tak trochu nezvěstný. Honička po londýnských střechách s modrookým blonďákem je výtečná. Role Harriet je naopak docela zklamáním. ()