Jack Ryan hledá pravdu o transakcích mezi Venezuelou a různými světovými mocnostmi. James Greer, který právě odchází ze svého ruského postu, se k Jackovi ve Venezuele připojí a oba se ocitnou uprostřed prezidentského volebního boje. (Prime Video)

warrenur

Slusny rozbeh, zaujimave lokacie, lubiva akcia a moja oblubenkyna Noomi. A dalsia nemenej atraktivna postava "hired gun" v tej istej roli, ako bol v GoT - "faceless man". ;) S pomalym uvodom sa tvorcovia nezdrzovali, co kvitujem. Ma to sice obcas svoju naivitu a skratkovite riesenia ako v prvej serii, ale v tomto dieli nerusili. ()

johnsnow

Kurňa dobrý začiatok. tentokrát sa dostávame do Venezuely a hoci spočiatku Greer a  jack sú oddelený, tak pomaly sa spoja. Naozaj zaujímavá postava zabijak ktorý hral nikoho v Game of Thrones a prepad konvoja síce vyzerá brutus dobre, tak pasáž v dome policajného šéfa ho rozhodne prebije. Zatiaľ spokojnosť. ()

castor

Sýrie z první série byla velký tahák. Ze zemí Blízkého východu se přesouváme do podobně atraktivní oblasti na severním pobřeží Jižní Ameriky: do Venezuely. Ta má tajně kupovat zbraně od Rusů. Tohle podezření svede zpět dohromady Jacka Ryana a jeho bývalého šéfa Jima Greera, který byl toho času v Moskvě. Jack má vousy, Greer zdravotní trable se srdcem, ale jinak je vše při starém. Špičkují se a mají stejný cíl, protože ve venezuelské vládě je evidentně cosi shnilého. Ke druhé sérii jsem skrze hodnocení přistupoval s lehčí váhavostí, ale zatím to vypadá velmi dobře. Útok na senátorův konvoj výtečný. Stojí za ním, zdá se, slušný záporák Max Schenkel: blond vlasy, modré oči, evropský přízvuk. ()