Jack a Greer dekódují čerstvou informaci, která je zavede do Paříže a o krok blíž k nepolapitelnému Suleimanovi. Haninin manžel se vrací domů s novým nadšením pro svou tajnou misi. Hanin si není jistá budoucností své rodiny. (Prime Video)

castor

Zdá se, že se tahle verze slavné literární postavy ponese v modernějším a poněkud akčnějším hávu. Zatímco k akční sekvenci v případě prvního dílu bych měl připomínky (celkově mě nezaujala), události z Paříže jsou strhující. A to velmi. Divák tak nějak sleduje kroky kravaťáků od stolu, aby ho tvůrci v průběhu dílu mile zaskočili efektivní gradací. Úkol se zdá být jasný: hledání konkrétního teroristy a rozklíčování jeho plánu. Tenhle Ryan je prostě seriálovým popcornem se vším všudy, docela fajn je i postupné sbližování s Abbie Cornish. John Krasinski výborný. ()

johnsnow

Opäť parádna časť ktorá posunie príbeh, zistíme, že náš enemák má šumne zariadený prenos kešu, že jeho týpci sú nadržanci a v závere krátku ale slušnú a krvavú prestrelku. ()

Melios

Rovnaká kostra príbehu, ale ukazujúca inakšie námety Toma Clancyho. Miesto len zbesilého strieľania je tu pre Clancyho typické pomalé "policajtovanie", ktoré zahŕňa hlavne zásahovku a veci s ňou spojené. Seriál zatiaľ dobre naväzuje, no príbeh sa začína čoraz viac komplikovať. Nie je to vhodné pre všetkých, ale mne to sadlo. Len keby sa tam nesnažili násilne vopchať sex... ()

Lenka.Vilka

Počáteční házení klacků pod nohy máme za sebou a doufám, že i jejich poměřování. A že hranice jsou už dostatečně jasný. Pokud se každý díl bude držet scénáře "akce za odměnu na posledních minutách", budu hodně spokojená. ()

• Písnička, která hraje v Paříži, je „Tu Sais“ od Arm & Tepr. Při převodu peněz hraje „T'es Mort Dans Le Film“ od La Fouine Feat. Ace Hood. (Duoscop)