maty39

Osmidílný seriál z produkce Yahoo, který (jak jsem se někde dočetl) má být něco jako americký Červený trpaslík. Je pravda, že zápletka je o vesmírné lodi, která se ztratí v jiném vesmíru a snaží se dostat zpět. Posádka je ujetá, palubní počítač je ujetý a seriál sám je ujetý. Popravdě, po shlédnutí všech osmi dílů první série mi není jasné, jestli se mi Other space líbil a nebo ne. Jasné je mi jedno, Červený trpaslík je kvalitativně na úplně jiné úrovni a to srovnání je kromě zápletky naprosto nesmyslné. Někdo může považovat některé postavy za vysloveně otravné (kapitán, jeho sestra a další) a nebo za zábavně ujeté. Já jsem z Other space jen zmatený a nevím, co si o tom mám myslet. ()

SatuPeka

Zábavný seriál ve stylu Červeného trpaslíka. Vtipné, nápadité zápletky, chytré dialogy, parádní postavy (Kent!). Bohužel skončil po první sezóně. ()

DaWz

Zezatáčku jsem to vnímal jako tak nějak dostatečně dobrý, abych koukal dál, ale jakmile jsem trochu vstřebal ten koncept, tak se mi to hrozně začalo líbit a mrzí mě, že to skončilo. Normálně bych dal 4*, ale poslední díly byly za 5* a vzhledem k tomu, jak je to tu podhodnocený, tak lehce nadhodnotím. ()