Členky ženského volejbalového týmu uvíznou v lesích plných zvrhlých lovců a absolvují nejnebezpečnější zápas svého života. (Netflix)

Gorehound

Bolo by to lepšie, nebyť odfláknuteho CGI gore. Škoda. Na polovici gore scén si tvorcovia očividne dali záležať, druhá je nepresvedčivá a smiešna. Týmto neduhom trpí väčšina novších filmov, a čudujem sa, že to väčšine divákov, aspoň podľa hodnotení, nevadí. Inak je to zaujímavé spojenie francúzskej crazy komédie a vidláckeho exploitation, burani sú interesantne spracovaní, ku koncu aj bizarne desivý, v tých kvázi rúchach. Dievčatá väčšinou sexi, natočené je to dobre, lesy husté a úchvatné. Len spomínané mi dosť kazí zážitok. ()

Kudly4

Pokud chcete vidět bláznivou, vtipnou, krvavou, Hororovou komedii a trochu se uvolnit, tak tyhle Ostrý holky od Netflixu, určitě doporučuji. Občas to bylo tak debilně vtipný, až jsem se od srdce fakt zasmál, tvůrcům se tahle pocta lesním slasherům opravdu povedla. Holky tu jsou pěkný, hlavně tu všechny běhají v kraťáskách, takže pro nás chlapy fakt lahůdka, Gore celkem povedené a za co přidávám čtvrtou * je za hudbu, která tu byla fakt výborná. Jak už je tu několikrát psáno, film si užijete o dost víc, pokud se na to podíváte vyhulený s kámošema za doprovodu dobrého pití. GO !! FALCONS GO !! Za mě fakt prdel, užil jsem si to. (151. hodnocení, Full HD) ()

Wade

Docela jsem se těšil na zábavnou lesní slasher jízdu podobnou starým peckám no a dostal jsem šíleně nesympatické volejbalistky a nezábavnou sektu vidláků. Nakonec musím prostě dát špatné hodnocení protože mě to opravdu nebavilo a ani ty holky nebyly vlastně vůbec pěkné. Nezachránilo to ani to krásně červené gore takže nakonec jen zklamání a 1 hvězda. 25% ---2/10 IMDb ()

JAn

Macho (wo)man. Francouzská variace na buranský film s afektovaným Denisem Lavantem a jeho nohsledy, co likvidují tým emancipovaných volejbalistek za falešného zpěvu toulavého barda. Girls with Balls je nebetyčná pitomost s nelidskou koncentrací blbosti a idiotských nápadů. Zprvu jsme kroutili hlavami a pak už jsme se jenom smáli. A smáli jsme se snad tři dny. Zasloužený odpad, který si těch pět hvězd tvrdě vydřel. Nutno vidět v dobré společnosti s dobrým pitím. ()

Marceloo

Podarená Hixploitation komédia, v ktorej na ženský volejbalový tím po víťazstve v turnaji nečakajú bujaré oslavy, ale vidláci v lesoch, ktorí si chcú na nich pochutnať. Už od prvých minút je jasné, že sa tento film nebude brať vôbec vážne a práve preto si ma získal. Prekvapivo príde aj na slušnú porciu gore, niektoré scény človeku utkvú v pamäti a vďaka krátkej stopáži je to ideálna záležitosť na víkend. Logiku tu hladať netreba, pretože o to sa tvorcovia ani nesnažili. Tento štýl humoru nie je pre každého, ale komu by sa páčil, môže skúsiť taktiež francúzsky Goal of the Dead z 2014, v ktorom namiesto redneckov úradujú zase zombíci a s týmto kúskom majú k sebe dejovo aj štýlovo velmi blízko. ()