Possibilia

Melios

Multiverzový Black Mirror, vo veľkých úvodzovkách. Possibilia je krátky interaktívny experiment, ktorý vám v stručnosti vyrozpráva príbeh o rozchode nemenovaného páru. Vašou úlohou ako nezainteresovaného diváka je už len si vybrať, kde a za akých okolností chcete, aby sa to stalo s tým, že postupom času sa vaše možnosti rozrastajú. Môžete ľubovoľne prepínať medzi predom pripravenými pokojnými alebo agresívnymi scénami bez toho, aby ste prišli, čo i len o jednu vetu, pretože sa film tomu dostatočne flexibilne prispôsobuje. Taktiež vám je v rámci možností dovolené si vybrať kamerový uhol určitých scén, ich postavenie, alebo určitú časť príbehu sledovať cez ďalšiu nepomenovanú osobu. Ak sa vám váš finálny poskladaný projekt nepáčil, nezúfajte, vzápätí sa vám film plynulo pustí od samého začiatku a máte ďalšiu možnosť si, čo to vyskúšať. Ak by som to mal zhrnúť, ako experimentálny kraťas je to skvelá oddychovka, efekt možností, i keď nie sú nejak extra pestrofarebné je dostačujúci a vystačí si to s tým, čo sám ponúka. Ak máte zopár minút navyše, môžem len odporučiť. Snímku si zadarmo (a legálne) vyskúšate na tomto linku. ()