castor

Mentor, vůdce, mesiáš. Získal si řadu příznivců, kteří jej za proroka považovali. Jiné usměrňoval v jejich víře. Teď ovšem frustrace roste. Na obou stranách. Jedni i druzí se vzájemně oťukávají, strategie se mění, chyby se kupí. A předlouhé čekání na znamení od Boha agenty FBI zrovna nezajímá. Navíc si z ministerstva obrany přizvali tanky. A ač do médií zaznívalo něco jiného, morálku komunity se snažili podlomit tím, že v noci přes ranč přebíhaly kužely silných světelných reflektorů a z reproduktorů se ozývaly nesnesitelné zvuky. Nátlak ale nepomáhá. Tvůrci to mají slušně rozehrané. „Co se musí stát, abys je začal vidět jako lidské bytosti?“ ()

Necrotongue

Pátá epizoda se velice podobala předchozímu dílu, Gary Noesner se stále snažil o nemožné- docílit toho, aby si obě strany pokusily navzájem porozumět. Pokud jsem v komentáři ke třetí epizodě napsal, že jsem s některými členy sekty soucítil, teď mohu s ulehčením konstatovat, že už mě to přešlo. ()

zsn odpad!

"Pojď ven" - "Nepudu". "Pojď ven" - "Nepudu". "Pojď ven" - "Nepudu". "Pojď ven" - "Nepudu". "Pojď ven" - "Nepudu". "Pojď ven" - "Nepudu". = toto je celých pět dílů. Pusťte si až ten šestý, protože do té doby o nic nepřijdete. Kdyby totiž všechny díly byly tak svižné jako ten poslední, mohl to být vynikající 2 h film. Film! - stačil by film! I tak jeden díl celkové hodnocení nezachrání. ()