Necrotongue

Třetí epizoda nabrala pořádné tempo a nenašel bych místo, kdy bych se mohl nudit. Srážka scestné teologie a jediné pravé světové demokracie dopadla podle mého očekávání. I když nesnáším náboženské fanatiky, přistihl jsem se při tom, že některým pomýlencům proti vládní agresi fandím, což mě rozhodilo, a to se povede málokdy, proto pět kousků. ()

castor

Promluvil k němu Bůh. Nikam nepůjdou. Tak končí třetí epizoda, která co do akce platí za dosud nejvýživnější. A vládní úředníci mají jasno. ATF (federální agentura) byla napadena, když se snažila doručit rutinní příkaz k prohlídce skupině, kterou považovala za nebezpečnou sektu. Tak zní oficiální stanovisko (no, desítky ozbrojených agentů v neprůstřelných vestách). Právě ATF za sebou měla několik přešlapů a s její budoucností to bylo nahnuté. Demonstrace vlastních schopností na podivné komunitě je tedy ideální cestou, jak se nelichotivé nálepky zbavit. Jenže… Mimochodem kdo jako první zahájil palbu, bylo vyšetřováno i před Kongresem Spojených států. Není se čemu divit, stačí se dívat až do konce série, která vyčíslí šílené lidské ztráty. ()